35 haftada 35 kılo verebılır mıyım? help me?

hayırlı geceler arkadaşlar,
ben yaklasık 4 5 ay once tam 95 kıloydum sonra dıyete ve spora basladım 3 yda 10 kılo edım su an 85 kıloyum. uyelıgım btınce spora devam etmedm sımdı oruc da baslıcak o yuzden uyelıgımı yenılemedım.. bayramdan sonra 6 aylık uyelık yapcam ıns.. sok dıyet falan yapmak ıstemıyorum. boyum 1.55 yanı kısa hedefım de 50 kılo yanı 35 kılo vrmek gbı bı hedefım var..35 haftada cok sıkmadan fazla ac kalmadan spor da yaparak 35 kılo verebılır mıyım? gec olsun ama guc olmasın ıstıyorum. vucudmda sarkmada olsun ıstemıyorum sıkı olsn ıstıyorum. smdı dpor yapmıyrm bunu d a solıyım eylulun 1 ınde baslıca tekrardan ornek lıstelerınız var mı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Benim boy 1.70 çalışmaya başlamadan önce 85 tim çalışmaya başladım 3 ay sonra 67 kilo oldum diyet falan yoktu günlük ne yedim dersen normal kahvaltı doyumluk değil öğle yemeğine idare edecek kadar öğlen çorba 2 dilim ekmet hoşaf veya ayran 2 çöp şiş yedim işim tempolu olduğu için enerji versin diye yanında da 1 kepçe ev yemeği azda sütlü tatlı akşam ise 1 tost yiyiyordum acıkırsam ki çoğu zaman ackmazdım onuda yemezdim ama günlük rahat 5 litre su içerdim bu sayede 3 ayda 18 kilo vermiştim sonra kış girdi araya bir 7-8 kilo daha aldım tabi tekrar başlıyacağım çalışmaya o zaman yine veririm. Bu işler birazda bakarsan bağ bakmazsan dağ olur lafına benziyor hareket varsa ne yersen ye formda olursun :))

0|0
    0|0
    • üfff ben senın yedıklerını normalde yıyorum zaten. sız erkekler cok sanslısınız wallahı ya :) maasallah tebrık ederım bu arada.. maalesef ısım masa bası fınans elemanıyım :(

• he tamam :)

Erkekler Ne Diyor 6

• tamamiyle alinan ve yakılan kaloriye bağlı bir konu. matematik yani. öyle hap map ne kilo aldırır ne kilo verdirir. bu tür saçmalıklara inananların IQ'sü düşüktür kısaca cahildir..

0|0
    0|0
    • ben nerede hap kullancam dedım kardes

• okey o zaman biz ölelim şurda. bosuna okumuşuz bosuna yasıyoruz biz? komşu Nebahat teyze Remzi dayı komple bizden daha iyi biliyor bu isleri? ne sacma insanlarsınız ya tamam hadi ver haftada 1 kilo hatta 5 kilo ver haftada te Allah'ım. kız oturduğu yerden bilime kafa tutuyor.

• ne kadar vermek ıdeal pekı tavsıye verın yardımcı olun

• Cok rahat verirsin ama az yemeyip * yersen sporda yapcan zaten. Kuzenim 8 ayka 40 verdi saglikli bir sekilde

0|0
    0|0
    • yok zaten yemeyı baya azalttım mesela sabah kahvaltısı harıc ekmek yemıyorum oglen yemegınde corba ana yemek falan corba ıcıyorsun ya ıcındekı un sehrıye ekmek yerıne gecıyor ama aksam yemegı ymıyorum ben elmayla gecıstıyorum dogru mu bılmıyorum ısyerınde oldgm ıcın ımkanım olmuyor kuzenını de tebrık ederım maasallah allah nazarlardan korusun kac kılodan kac kıloya dustu bırde bana yardımcı olur musunuz dıyet lıstesı konusunda?

• Yani 6 7 8 gibi son yemegini yemen normal ama doymus yag yemessen tabi
      bu arada karbonhidrat cabuk yakilir vucutta protein 3 4 saati bulur olcu olursa sana

• Ben 3 ogun yiyorum genelde gerci ben bulkdayim. Gece lor peyniri badem yiyorum

• Haftada 1 kilo çok rahat verirsin

0|0
    0|0
    • tavsıyelerın var mı pekı

• Aynen greyfurt iyidir ^_^ ara öğünlerini kaçırma yoğurt ye bol bol bitti gitti kilolardan eser kalmaz :)

• ara ogunumun bırı yogurt bırı yesıl golden elma bıde greyfurt ıste :) ay ınsallah

• fiziki sağlık açısından bir problem yaratmayan ama akıl sağlığı olarak sorgulanabilir durumda olan bir yöntem var.. kesin verirsin.

0|0
    0|0
    • ne alaka gıt baskasına satas

• teyzem psikolog, gerçekten depresyonda olduğum bir dönemde sordum o söyledi.. başlangıçta bir iki rahatsız edici yan etkisi var ama 2 hafta sonra çok normal oluyo herşey ve yemiyosun.. reçeteye gerek yok eczaneden 20 liraya alıyosun ki bir aylık kullanıma denk geliyo. 80 den 63 e düştüm.. ama bilinçsiz olduğumdan kaslarda biraz eridi ordan da kaybettim.. şimdi toparladım 65 oldum.. arada 1-2 ini inip çıkıyo tabi yemek yiyorum sonuçta artık. ama çok rahat kontrol edebiliyorum.. midem filan da acayip küçüldü zaten eskiye göre..

• o zaten cok buyuk sorun kardes yok yagdan mı gıttı yok sudan mı gıttı.. su sekılde yapmak daha mantıklı sanırım ıstedıgın kıloya dustukten sonra yag oranını dusurup kas oranını arttırmaya yonelık spor yapcan baska yolu yok heralde.. ılacın ısmını soler mısın rıca etsem

• 35 haftada 35 kilo verirsen ölebilirsin

0|0
    0|0
    • delızekalı kardesım o kdr haftada o kadar kılo zaten verırım ben o kıloyu 15 haftada da verırım benım amacım kalıcı vermek

• verebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Verebilirsin

0|0
    0|0
    • ıns pekı tavsıyelerın var mı?

• Özellikle diyet listesine bağımlı kalma yaşam şekli haline getir sağlıklı beslenmeyi. Sporu hiç bırakma. Ve pes etme birkaç hafta sonra verdiğin kilolarla daha da motive olursun.. Başarılar..

• Verirsin ama yavas ver hizli verme sakin

0|0
    0|0
    • tamam ıste canım haftada 1 kılo ıdeal degıl mı hem sarkmada olmaz

• Sarkar spor yapmazsan kilo vermistim geri aldim o ayri tabi vucudumda sarkma olmadi spor yaptigim icin spor yapmazsan olur bide verecegin kilo epey cok o kiloyu korumak senin icin zor olucak ve korumak icin spor sart cunku kilo veren birisi ne yese kilo aldirir ona hemen bunye o kiloya alisik olmadigi icin sen o kiloyu koruyabilecek misin peki

• 3 aya spor gıttım uyelıgım bıttı oruc baslıcak dıye yenılemedım sımdı karar verdm yarın leslıa sansona dıye bı egzersız programı var aksamları onu yapcam 45 dk.. vucudumdakı sarkmayı mınımuma ındırmelıyım.. ah bı dussem bak nasıl koruyorum

Yükleniyor...