Fiziğine güvenen, yüz güzelliği ve fiziki şekli olan kızlar nerede ki acaba?

Günlerdir aklımda aslında bu soruyu sormak..Kızlar ya da orta yaş iş ve kariyer sahibi kadınlar neden fiziğini bilmeden giyinir? yani kalçaların tanker gibiyse, ya da bacakların ve baldırların soba borusu gibiyse niye tayt giyersin? Amaç nedir kendini dahada rezil etmek mi? Dudaklarına neden pastel tonda bir ruj değilde son derece berbat bir renk ve kötü bir şekilde ruj sürersin? En önemlisi de ne biliyor musunuz?

Topuklu ayakkabının üzerinde dal gibi durmayan taş gibi hatun değilsen ve yürüyemiyor ya da palyaço gibi yürüyorsan giyme o topukluları lanet şey..Hem rezilsin,hem de berbatsın..

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• moda dediğimiz şey, insanlara bunu dayatıyor işte. haftasonu istediğim gibi bi pantolon bulabilmek için 15 tane mağaza gezdim en az. kendi fiziğimin farkındayım, vücudumu en iyi ben tanıyorum ama arkadaş yok yani bana göre pantolon. sonuçta istediğime en yakın pantolonu alıp eve döndüm.

türk kadınına yapılmış en büyük hakaret saydığım pileli pantolonlar var mesela, geçen kıştan beri her yer o pantolonlardan kaynıyo. lan biz türküz, dötümüz büyük bizim, bu kadar net aslında. ya da dizden yukarısı dar ispanyol paçalı pantolonlar, yakışmıyo bize evet ama başka pantolon mu var piyasada anasını satiyim.

bu kış bütün kazaklar nerdeyse kalın örgülü, salaş ve tunik boyda. kazak alıcam üşüyorum ama şimdi ben bunlardan alırsam taytla giymem lazım, çizme giymem lazım. hadi ben giyebiliyorum tayt, yakışıyo, ama abicim o mağaza bi tek bana satış yapmıyo ki. eni boyu bibuçuk metre olan kız napsın allasen?

0|1
    1|0
    • eni boyuna göre giyinsin @düzlük.. fiziğini biliyorsan sorun yok.bahsettiğin pantolon evet fiziği güzel olanlarda sırıtmaz... pantolon derken kanvas kastediyosun sanırım..kot ta genelde dar paçalı ve oturan modeller tercih edilio ..modanın dayatması değil anlatmaya çalıştıgım şu mesela; göbekli bir erkek neden Fit kalıp M beden bir gömlek giyer? yani fit giy tamam ama L giy be kardeşim.. sanırım anlatmaya çalıştıgımı anladın..

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben ruhuma güveniyorum!

1|1
    0|0
  • Sen Cemil İpekçi değilsen bırak insanlar nasıl kendilerini mutlu hissediyorlarsa o şekilde giyinsinler.Sanane,banane,kimene.

0|0
    0|0
    • bide bu çıktı cemil ipekçilikle ya da kendilerini mutlu hissetmek değildir fiziğini bilmeden giyinmeyi git sor cemil abine,hakan akkaya'ya fiziğinizi bilerek giyinin der..bu mutluluk değil salaklıktır..helede bir kadınsa salaklığın önde bayrak taşıyanıdır!

• O zaman akrabalarinla tartiş bu konuyu burda degil

• @dusam tartışmıyorum sohbet ediyor fikir alıyorum; lakin sen anlayamamışsın..

• onlarda böyle mutlu olma çabasındalardır belki:)

0|0
    0|0
  • güzel olduğunu ve yakıştığını düşünüyorlar etraflarındaki arkadaş diye geçinenlerde veriyor gazı veriyor gazıı sonra görüntü kirliliğii ;)

0|1
    0|0
    • beni anlayanlar çıktı şükür...:)

• :)) bişey değill;)

• zaten kızlarda o konuda birbiriyle iyi geçinenler arasında yazısız yalakalık kıç kaldırma anlaşması var bok gibi rezalet giyinse de samimiyetsiz bi şekilde "ay canım süper olmuşun nerden aldın<3" diyecek yığınla hemcinsi olabilir kendini birbirlerini kandırıp istediklerine inandırabilirler karşılıklı iyilik gibi duruyo karşılıklı rezil rüsva ediyolar birbirlerini ha bazılarının bunu ciddi anlamda art niyetle yaptığından şüpheleniyorum artık

• Sanane senin göz zevkine uymuyor diye giyinmesinlermi zevkler ve renkler tartisilmaz sana güzel gelmeyen baskasina güzel gelebilir

0|0
    0|0
    • tamam evet öyle..bahsetmeeye calıştıgım şu; benle alakası yok..kendi bedenini bilmeden giyinenleredir lafım

• özgüvenleri ne sağlık

1|0
    0|0
  • ben modacıyım harika giyinir harıka makyaj yaparım.herşeyime güvenırmde.bunun ne önemı var..saçma hayatın gecıcı zevklerı bunlar.

0|0
    0|0
    • Alakası yok..Giyinmek bir sanattır..benim görüşüm bu..tabiki kimseye karışma gibi bir durum söz konusu değil..anlatmaya çalıştığım vücuda göre giyinmek..

• Aynen aynen:)

0|0
    0|0
  • insanlar seni o kadar dertlemesin yahu bırak herkes kendine baksın

0|0
    0|0
  • benimde boyum kisa topuklu giyiyorum yururken ilk zamanlar sorun cekiyordum ama laistim simdi. napsaydim yani hic giymesemiydim

0|0
    0|0
    • kaç yaşındasın

• 166

• çokta ufak değilsin..

Erkekler Ne Diyor 4

• Anlatmak istediğin biraz fazla gaza gelinerek yazılsa da net ama :) Neden kadınlar? (Bu ara çok bu tarz soru olduğu için merak ettim)

"Göbek erkeğin balkonudur" "Kılsız adam totoştur" önermeleri ile etrafta göbeği ve kılları meydanda, abuk sabuk giyinen bir sürü erkek de var.

Özetle "tencere kapak".

0|0
    0|0
  • insnaları bu şekilde yargılamamalısın. rahatsız oluyorsan bakma ama "rezilsin, berbatsın" gibi laflar hiç yakışık almıyor. en fazla yakışmamış diyebilirsin. o insanın kilolu olması ve özgürce yaptığı tercihler yüzünden senin hakaretlerine maruz kalmamalı... bence de yakışmıyor haklısın ama bu kadar sert eleştirmek yakışık almamış.

0|0
    0|0
    • anlatmak istediğim anlaşılmamış...

• törpülemelisin... ya da mesela burada rahatlıkla yazabildiğin şeyleri tayt giymiş şişman bir bayana da yüzüne karşı söyleyebilmelisin.

• burda yazdıklarımdan daha kötüsünü söylüyorum da şişmanlıkla taytla alakası yok hala dönüp dolaşıp aynı şeyleri söylüyorsun neyse bye

• onlar benim bebeklerim :))

0|0
    0|0
  • Yem,ş yemiş 1 ton olmuş toğuk lu giyiyor tayt giyor birde essahtan güzelmiş gibi podyum mankeni gibi kırıtması yokmu burun havada :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...