Sizce kızın attığı bu mesajda art niyet aramalı mıyım?

Öncelikle sevgil değiliz ama seni seviyorumlu falan hertürlü şeyleri konuşuyoruz bir sevgiliden daha fazlasını.

Kız, bunalımdaymış falan birkaç arkadaşıyla sorunları var, etrafında bayağı erkek var. Birkaç gün önce konuşurken biraz trip attım, oda " beni tek sen mutlu ediyorsun sende böyle yapma " dedi. Sizce ilgimi istiyor, kullanmak mı istiyor beni?

Bende, hee mutlu olunca biticek yani herşey dedim oda saçmalama dedi.

Sizce artniyetlimiyim yoksa kızın dediği gayet normal mi?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• sevgili değilsiniz sadece arkadas bi arkadas olarak seviyorsa seni seni kaybetmek istemiyordur cunku onu mutlu ediyorsun,kizin dedigi gayet normal

0|1
    1|0
    • neden eksildik ?

• soran kisi olarak ben eksilemedim ama al artıyı basıyorum :D dediklerin dogru bırakmak istemiyor beni

• saol :)

ya bakiom da herkes eksildi sastim sorma geregi duydum :)

Kızlar Ne Diyor 4

• yok art niyet değil ama kankaya bağlamış olabilir..yani kız arkadaşı yerine koymuş olabilir..sevgili olma düşünceniz varsa fazla önemseyip biryerlere koymadan evvel onun hislerinden emin olmalısınız..

öyle arkadaşları ile sorunları yüzünden bunalımda ise daha olgunlaşamamış demektir..böyle takılın işte..

0|0
    0|0
    • ben kanka deyince bağırıyordu telefonda kızıyordu bana :D

• kız senden hoşlanıyo sana hoşlanıyorum sinyali veriyo olabilir

0|0
    1|0
  • normal panpa ne paranoyaksın

0|0
    0|0
  • arkadaş olarak mutlu ediyosundur benim de vardı öyle bi arkadaşım onu kaybetmek istememiştm taki kendisi ya sevgili olalım yada bitsin bu arkadaşlık diyene kadar

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence fazla samimi olma .bir kzın etrafında fazla erkek olması problem bence onu butun erkekler mutlu edebılır. Gönukl eylendıreceksen davem et ama

0|0
    1|0
  • oyalıyor seni.etrafında bulunmasını istediği insanlardansın.

0|0
    1|0
Yükleniyor...