Vücut geliştirme için tavsiyeleri bekliyorum.

Evde vüccut gelistirmek isriyorum ne yapmaliyim tavsiyelerinizi bekliyorum

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Meraba Arkadaşım Bi bende benzer konuda ben açmıştım 3.gün oluyor bi arkadaşın tavsiyesiyle

P90x Programına başladım Youtubeye P90x değişim yazarsan sonuçları gösterir yani 90 günde Formda kalmaktan ziyade senin tam istediğin şekle sokuyor ama seni temin ederim çok ağır antrenmanları var 11gblık bir dosyası var internetten indirmen gerekiyor p90x çalışma çizelgesi yazarak hangi günler hangi video yu ızlemen hangi antremanları yapman gerektını yazıyo ;) benim 2.günüm hertarafım agrıyo..inşallah bişiler yapabılırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• önce gunde elli mekıkle basla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Merhabalar ilk olarak kendini mental olarak hazır hissetmilisin yeni başlayacaksan tavisyem slondur hiç değilse öğrenene kadar sanıldı kadar kolay değil...eğer evde yapmaya karar verdiysen benim sana tavsiyem p90 x olacaktır.Hızlandırılmış ve dayanıklılığa bağlı bir program...

0|0
    0|0
  • Özellikle akşamları geç vakit yemek yiyip uyumalısın . Bunu 6 ay boyunca yaptığında vücudun epeyce gelişecektir :))

0|0
    0|0
  • Spor salonu sana yüzde 80 daha faydalı ve daha kolay gelir..Ordaki kaslı adamları görünce daha istekli olucaksın yani evdede yapabilirsin ama orası sana bağlı hemen sıkılabilirsin sonra...birde youtube'da videolar var...

0|0
    0|0
  • beslenmek bu işin en önemli kısmı eğer yeterince protein alamıyacak uyku düzeni tutturamayacak veya abur cuburdan vazgeçemeyeceksen başlama bile

0|0
    0|0
  • evde biraz zor dostum ama bi dambıl seti ve bar alarak çoğu hareketi yapabilirsin ama düzenli ve düzgün çalışmalısın hareketleri düzgün yapmalıısn buda evde düzensiz ve dikkatsiz oldugu için verimli olmaz ama yapıcam dioarsan internten hareketleri bulabilirsin egzersiz hareketlerini.

0|0
    0|0
  • evde olmuyo bu işler malesef salon şart...

0|0
    0|0
  • Bir defa saln diyen arkadaşlara şunu sormak lazım.. Eğer kalabalık bir salona takılıyorsanız bir dumbelı diğerinin elinden almak için ne kadar bekliyorsunuz.. Bazen bir barda esnemek için kaç kişi dönence moduna giriyorsunuz.. Artı ne kadar hijyenik..

Bir tek esprisi var olayın bu bana göredir.. Ya sürekli yapacaksan başla ya hiç yapma.. Tek olayı bu ev yada salon yada garaj hikaye bu işin..

0|0
    0|0
  • Sana baglı kilona yapabileceklerine nasıl bir vucut istedigine . En iyisi bi hocaya danış o sana bi program çıkarır.

0|0
    0|0
  • ilk önce düzenli yemek yiyip spor yapmalısın bunları internetten veya spor salanlarından ogrenebılırsın.

0|0
    0|0
  • ilk önce bir barfiks barı ardından bi dambıl al tolam 50 tl tuutar 3 ayda vucudun sekle girer duzeli calısırsan

0|0
    0|0
  • ben spor salonuna gıdıyorum sımdılık ara verdım 2 ay sonra baslıcam tekrardan evde zor duzenlı olarak salona gıt fazla bısey değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...