Sevgilimin yakışıklı arkadaşı kafamı bozdu, ne yapacağım?

Sevgilimle 4 aylık bir ilişkim var. herşey yolunda ama,kafama takılan bir soru var; sevgilim, üniversitede okuyor ve sınıfında çok yakın bir erkek arkadaşı var... Ben, erkeklerle fazlaca konuşmasını istemiyorum ama sevgilim, o sınıfında cocuk için; "saçmalama ya, biz senle çıkmadan önceyken bile onunla arkadaştık, çok iyi birisi o" dedi... Bende bu elemanı merak ettim, gittim sevgilim okula... Şu oğlanı göster bakalım dedim; çağırdı... ve ben, elemanı görünce iyice kıllandım... Bebek suratlı, uzunca boyu olan yakışıklı bir oğlandı... Orada bozuntuya vermedim ama elemana kıl oldum, sevgilimin onla konuşmasını istemiyorum... Ne yapmalıyım dostlar... ?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• vala dolu dolu yazasım var saçmalaya bilirim :D lan piçin evladı kızın sevgilisi var işte daha ne arkdaşız falang*therif ben sanki senin içinden geçenleri bilmiyorum erkeğiz hacı . kızlara sorsan erkekten arkdaş olurmu die olur diycek çok iyi sırdaş olur her yardıma koşar herşeyi yapar e yapar amık erkeğin beyninde ne var bu yaptıklarım cevapsız kalmaz bana verecek :D lan*git işte . vala hacı sana diyim madem çocuğu gördün ettin kıza bişey deme kıskanmamış gibi yap salla çek çocuğu köşeye ağzından gir başka yerindende olur hani :D bitarafından çık . yoksa işin zor sölemedi deme :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kanka ayağı g.t ayağıdır derler çokta doğru bence yani kız bir şey düşünmüyo ama erkekten şüphelen derim ama o mu benmiye girme emin değilsen girme çünkü eski dostluk felan derken sen kötü olursun o ii sen zararlı çıkarsın

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya sen istemiyosun diye arkadaşından mı olsun oldu başka arzunuz.

0|1
    1|0
  • Hicbirsey yapma.eger tepkili olursan,kücük düsersin,Hem önceden taniyormu$.Bo$una ne kizi nede kendini üz.:)

0|0
    0|0
  • valla sen ne kadar kısıtlamaya çalışırsan o kadar kaybedersinn. çünkü sen konuşma görüşme diyeceksin o da inat yapacak felan felan

0|0
    0|0
  • Ayrılın bence

1|0
    0|0
  • eşşeğin aklına düşürmüşsün karpuz kabugunu. şimdi uğraş dur hacı.

1|0
    0|0
  • Sevgilin ona karşı birşeyler hissediyor bence

0|0
    0|0
  • aralarından çekil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiç bişiy yapma kendi ellerinle çocuğa doğru itersin sevdiğini.Çünkü yakın arkadaşıysa direk o çocuğun yanına gider ona dert anlatır.Her bayan kendini dinleyen erkeğe hayran kalır ve sende istemeyerek de olsa kendin teslim edersin.Senin en iyi yapacağın o çocukla iyi geçinmen bu durumu biraz saçma bulabilirsin ama böylelikle hem sevdiğinin hayatına tam olarak girersin hemde onu sevdiğini belli edersin.

0|0
    0|0
  • konuşuyoda nasıl konuşuyo teli felan varmıymış onda

bu kadar olma yanii şeytanın vesveseleri bunlar...

0|0
    0|0
  • sneın sevgilinse dert etme ne yanı sen kıskanacan diye kız tipsiz erkeklerimi arkadaş edinsin saçmalama kız arkadaşına güvenıyosan yanındakı çağatay ulusoy dahı olsa dert etmemelisin anladınmı

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • biraz kıskanclık modundasın be pampa

0|0
    0|0
  • Kız elden gidiyor amk kap eline satırı okulu bas!

0|0
    0|0
  • çocuğun ilişkisi falan yok mu

0|0
    0|0
  • kızı şutla :))

0|0
    0|0
  • anten taakk :D

0|0
    0|0
  • evlat, kıskanma bu kadar yaaa ! ;)