Gün geçtikçe sevgilimden soğumaya başlıyorum ne yapmalıyım ?

aslında şu an çok karışık bi durum içindeyizbundan 1 buçuk ay önce ayrılmıştık ( benim bi hatam yüzünden oda dayanamadı artık bırakmıştı ) ama 2 hafta oldu geri mesaj atmaya falan başladı barışmak istiyo beni özlediğini falan belirtiyordu ve 2 gün önce sınırlıydım yaptığı bazı nedenlerden dolayı biraz sınırlı konuştum 5 gün oldu mesaj falan amiyor vizelerde var ( her vize zamanıböyle yapar ) vize bittikten sonra konuşacağından eminim ama sanki soğudum gibi amabırakamıyorumda çünkü o barışmak isteyip üzüldüğünde falan o üzülüyo diye kıramıyorum aslındaşörünüm bu onu kırmaktan çok korkuyorum mesela şimdi iyiyim onsuz konuşmadan ama o geri konuştuğunda onu reddedersem rahatsız oluyorum resmen sabaha kadar uyuyamıyprum sorunum ne sizce ? ne yapmalıyım

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• net olmalısın, kendine sor "ben bu ilişkiyi istiyor muyum?" diye.

insanlara sırf kırılmasınlar gücenmesinler diye boş yere ümit vermemelisin. sonucta herkesin duyguları var, hayatı var. olmayacak bir iş için süreci uzatmak her iki taraf içinde en kötü çözümdür.

emin ol ne istediğine tam karar verir ve uygularsan son derece huzurlu olursun.

sana ilerisi için bir öneri, sevgilinle ayrıldığın vakitler mutlaka duygularını yazıya dök ve sakla. ileri de geri dönme kararsızlığı yaşadığın vakitler tekrar okuman sana daha iyi yol gösterecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bırak yürümez artık

0|0
    0|0
  • dön kızım aşkına geri ...

0|0
    0|0
    • hala asikmiyim sence ondan mi boyle oluyor ?

• unutamadığın belli aşk mı bilemem ama ara konuşun :D gülün artık be

• zaaman gosterecek :)

• Sen kendinle çelişiyon.

0|0
    0|0
  • bence aklına takılıp derslerinden de olablirsin bir an önce konuşmalsın sonuca kavuşturmalısın

0|0
    0|0
  • sorunun fazla vicdanlı olmak

0|0
    0|0
    • evet en nefret etigim huyum

• mesaj bölümünden yazarmısın

• ben sana atamiyorum hizliyi kaldiriyorum sen bana at

• kalbini dinle walla bak osana herzaman en doğrusunu söyleyecekdır

0|0
    0|0
  • hamama git mesela :P

0|0
    0|0
  • gönderilmeyi hak edenin bavulunu elimle hazırlarım. bence sen de hazırlık modundasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Vicdan azabıyla ilişkimi yürür ya ayrıl gitsin sevmiyosan tabi

0|0
    0|0
  • sorunun vicdan azabı cektıgınden bırakamıyorsun

0|0
    0|0
  • Soğumuş halin bu mu?

0|0
    0|0
  • takıntı gibi ama o üzülüyor diye üzülmen başka bir boyut..

0|0
    0|0
Yükleniyor...