Arkadaşlar spor yapmadan?

Arkadaşlar 6 aydır spor yapıyordum spou bırakmak zorunda kaldım şu an elimde whey 3 matrix protein tozu var 2.2kglıktı en az 15 porsiyon var içinde ( 30 ölçek ) Her sabah 1 ölçek toz alsam sıkıntı çıkar mı? yağlanma veya sağlık problemleri olurmu (Spor yapmazken)

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Olmaz merak etme. Proteinin yağa dönüşmesi için günlük alman gerekenden birkaç kat fazla alman lazım (mesela 300-500 gram) ama sen sporu bıraktığın için günlük ihtiyacın 20-30 gram olur. Korumak için işte 30-50 gram tüketirsin günlük. Merak etme kısacası yağlanma olmaz, bir sorun çıkmaz. Günlük tüketmeye devam et ziyan olmasın hem işe yarasın.

0|0
    0|0
    • Şimdi günlük 60-80gr arası protein alıp dengeli protein tüketsem şınav-mekik çekicek zamanım kalırsa şınav felan çıksam kaslarda nasıl bir küçülme olur?

• Eyw protein miktarı toz ile 140gr alıyordum toz 1 ölçek alsam 70gr rahat alırım şınav mekik kaslarıda günlük sıklaştırdımmı sıkıntı çıkmaz :)

• Aynen öyle. Başarılar.

• Calori hesabını yap fazla değilse sıkıntı olmaz. Hatta kaslar büyüdüyse kasları beslemen hani proteimi kesmemen lazım. Yoksa sönerler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...