Arkadaşlar kadınlar için sporun yanında uygulanabilecek, kas kütlesini arttırmaya yönelik etkili bir diyet bilen var mı acaba?

Hedefim hem 4-5 kilo almak hem de daha fazla kas sahibi olmak. tek başına spor çok hızlı sonuç vermiyor kas kazanmada, diyet de şart. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? teşekkürler:)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• sen kas yapınca zaten vücut ağırlığın artacaktır. kasların kapladığı yer de yağlardan daha azdır bu da seni daha ince gösterecektir. genetik özelliklerine de bağlı hızlı kaslanmak. çalışmalı ve biraz sabretmelisin. diyetler için profesyonel bir diyetisyenle görüşmeni öneririm.

0|0
    0|0
    • Vücut ölçümümde hem yağ hem kas eksik çıkmıştı, bu yüzden biraz yağ da almam lazım sanırım, yani ölçümü yapan kişi bana öyle söylemişti, ama o yediklerime bakıyor tabi, salonda bana kas kutlesini arttırmak için program yaptılar sadece. Ama ben hızlı bir gelişme göremedim, yaklaşık yarım yıldır haftada 2 kez spor yapıyorum kas oluşumu yavaş sanki. O yüzden yediklerimde bir sorun var diye düşündüm hiç dikkat etmiyodum da. s

• Zaten aklımda değiller malesef, makineleri gördükçe hatırlıyorum aşağı yukarı kacla çalıştığımı veya deneyip bakıyorum. Yine de ilgilendiğin için teşekkür ederim:)

• tamam rica

Erkekler Ne Diyor 2

• Beslenmr okuyorum uygularım diyosab sana uygun bir protein diyeti yazabilirim örnek olarak

0|0
    0|0
  • Protein Diyeti.

0|0
    0|0
    • Protein gerekli olduğunu biliyorum ama ne yiycem onu bilmiyorum:(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...