Balık erkeği ile boğa burcu kadınının ilişkisi nasıl olur?

balık burcu sevgılım var tam cozemıyorum karısık bi tip bende boğa burcuyum acaba burcları bızım gıbı olupta sevgılı olan varmı ?varsa nasıl bı ılıskı olacagı hakkında yardımcı olurmusunuz ?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben balık burcuyum ve ilerisinin olması imkansız olan kız arkadaşım ise boğa burcu. Cinsellik sevgi aşk belki uyum sağlar ama

boğalar sanırım dik kafalı hesap soran aşırı kıskanç ve biraz da önyargılı tipler.

Şahsen telefonda konuşurken bile her daim kavga gürültü. Ama nedense hala hoşlandığını ve sevdiğini söylüyor. Enteresan hakikaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• benim gibi... :)

0|0
    0|0
  • pullu kaygan kotu kokan

0|0
    0|0
  • BENDE BALIK BURCUYUM...

0|0
    0|0
  • iyidir iyi

0|0
    0|0
  • Vur ağzına küreği al ekmeğini

0|0
    0|0
  • Balıklar çapkındır.

0|0
    0|0
  • bol bol denizde yüzer hatta arada sırada denizkızıyla kaçamak yaptıkları doğrudur :P

0|0
    0|0
  • benım boğa burcu sevgilim vardı cok asabiydi ben yengeçim :D

0|0
    0|0
  • burçlara göre borsaya para yatırırmısın ivladım sen de bakıyım bana bi?

0|0
    0|0
  • dinamik bir ilişki

0|0
    0|0
  • kaypak oluyorlarmış galiba

0|0
    0|0
  • Evet var bende aynıyım hem de ap aynı gayet iyi anlaşıyoruz emme sanırım senin ki sabahları yatağın solundan uyanıyor.

Balık - Boğa Çok İyi Aşk yapıp sıkı bir tutkuyla evlenen mutlu şanslı çiftlerdendir. seninkini kafada olabilir.

Balık Erkeği : Alçak gönüllü. Şefkatli. Sempatik. Hassas. Adapte olabilir. Etkili. Anlayışlı. Nazik. Sezgili. Renkli hayaller. Derin duygular. Sevgiye düşkünlük. Merhametli. Güzel sanatlarda başarılı. İyi niyetli. Yardımsever.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ah Canim benim sevgilim de balık çok dengesiz ve o kadarda merhametli.. İyi olmaya çalışırken kötüye götürüyor bazen işleri.. Fazla konuşmaz.. Hemen alinir ama kimseye gostermemeye çalışır.. Başka bi tip dediğin gibi. :-) beni kimse yaralayamaz kafasını yasiyor benim ki :-)

0|0
    0|0
  • Canım balık çekti :((

0|3
    0|0
  • balık iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...