Bu B. Münih ne kadar cimri bir takım?

okadar büyük bir ekonomik güce sahip olmalarına ragmen hayatta bir futbolcuya 50 milyon euro vermezler, 4-5 senedir robben ve riberynin ekmeğini yiyerek bu seviyede kaldılar, şimdi onlarda yaşlandı ve hayatta birdaha bu seviyede kalacaklarını düşünmüyorum. Bir R. madrid, Barcelona ve M. united gibi olacaklarını hiç ama hiç düşünmüyorum katılıyormusunuz bana?

• noktası ve virgülüne kadar katılıyorum hemde
    60% (6)47% (8)52% (14)Oy Ver
  • diğer
    40% (4)53% (9)48% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
taze cevaplar bekliyorum :)))
hadi futbolseverler yorum yapın futbol tartışak :)))

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• B. Münih 10-15 yılda bir böyle yükselişe geçiyor zaten ilk defa yaptığı şey değil sonda olmayacak

0|0
    0|1
    • Nasıl yani :)))

• Duruyo kasada. arada almanyaya göre pahalı transfer yapıyorlar dortmuntu yoldular mesela yani cebimde para var hepsini yiyeyim mantığı yok barcelonayı örnek vermişsin barcelona 10 yıldır var ondan önce yoktu arada liginde şampiyon olurdu r. madridde 10 yıldır yoktu ondan önce bir süre oldu öncesind emilan efsanesi vardı mesela dönem dönem bazı takımlar uzun süre böyle gider sonra uzun süre yok olurlar sırayla işte M. united vardı mesela bir dönem juventusuda göz ardı etmemek lazım en geç 5 sene sonra barcanın yerini başkası alır

• ama kardeşim barcelona 7 senede 650 milyon euro harcarken R. madrid 815 milyon euro harcamış bu takımlar her zaman iyilerdi her zaman yıldız oyuncularla başarısız olsalar bile futbolun zirvesi olarak biliniyorlardı mesela 90ların sonu başarılı olmayan rivaldolu rigolu kliuvertli guardiolalı kadroyu kim hatırlamaz?

Kızlar Ne Diyor 5

• Katilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bizim takıma laf yok

0|0
    0|0
    • sizin takım kim hanımefendi :)))?

• neden avrupanın belkide en güçlü ekonomik gücüne sahip olmasına ragmen çok cimriler peki hanımefendi :)?

• Ne biliyim ben galatasaraylıyım adhajagdj

• bir şey anlamadım ama katılayım bari:)

0|1
    0|0
    • katıl katıl kötü bişey yok :D

• niye anlamadınızki davincinin şifreleri yazmıyor yukarıda :)))

• iyi yapıyorlar biz veriyoruz da ne oluyo

0|0
    0|0
  • noktası ve virgülüne kadar katılıyorum hemde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Önemli olan bir futbolcunun fiyatı değildir nasıl oynadığıdır şimdi real madrid bale'a verdiği paranın yarısına bale kadar iş yapıcak oyuncu alabilirdi b. münih elinde olan gücü kullandı ribery ve robben ikilisi bir kaç sene daha iş yapar diye düşünüyorum zaten puan durumuda bunu gösteriyor

0|0
    0|0
    • ribery 32 robben 31 yaşında b. münihn ölümü yakındır :)))

• almazlar çok cimriler ve eski hallerine geri dönecekler ikinci sınıf takım olmalarına az kaldı :)))

• sen b. münih fanımısın?

• aynen katılıyorum

0|0
    0|0
    • sence en fazla ne kadar sürer ömürleri :)))?

• adamın keşfettiği 7 numaraların haddi hesabı yok en büyük örneklerden ronaldo ve beckham

• evet gercek bır dahıydı

• onlarında ekolü bu fazla paraa vermeden genç oyuncualrı yıldz yapıp oynatıyorlar. real gibi değil m. ünited gibi değil. ama haklıısn ribery robben yaşlandı mecbur alcakalr yoksa genç oyuncları bekleyene kadar bir kaç yııl parlak günlerinden uzak kalmaları gerek :

0|0
    0|0
    • ben alacaklarını düşünmüyorum robben ve ribery'e yakın ya da o seviyeye gelecek oyuncuların fiyat 70den aşşagı değil b. münih o paraları hayatta vermez bir m. united bir r. madrid ya da barca gibi bonker bir takım değil tam tersi çok cimri bir takım bu seviyeden düşmeleri yakındır :)))

• haklısın bak ronaldinhoları unutmuşum reali tutarım ama ronaldinhoyu severdim :D almanlar biraz istikrardan yana ondan olabilir :)

• Real ve Barca her zaman futbolun zirvesi olacaktır ardından manu gelir (toplarlarsa yine diğer iki takımın yanına yazılır) yani bu takımlar her zaman diğerlerinden önde olacaklardır bence

• Yani guzel oturmus bir kadrosu var ama dedigin gbi barce ve real gibi adam almalari gerek. Uyumu bozmadan istikararli sekilde

0|0
    0|0
    • ben alacaklarını düşünmüyorum robben ve ribery'e yakın ya da o seviyeye gelecek oyuncuların fiyat 70den aşşagı değil b. münih o paraları hayatta vermez bir m. united bir r. madrid ya da barca gibi bonker bir takım değil tam tersi çok cimri bir takım bu seviyeden düşmeleri yakındır :)))

• onlar üretiyor biz alıyoruz. D

0|0
    0|0
Yükleniyor...