Gerçekten seveceğiniz kadın veya erkek şimdi ne yapıyordur sizce?

Henüz tanışmadığınız fakat bir yerlerde sizi bekleyen, sizin beklediğiniz o kişi şimdi ne yapıyor.. Son günlerde sürekli bunu düşünüyorum. Hatta bunu düşünürken bile o da beni düşünüyor mudur acaba diyorum. Kafamda kurduğum kadına aşık oldum. Tanışmadığım, konuşmadığım, var olduğundan emin olmadığım bir kadına aşık oldum.

İyi yanı mı? Çok daha acısız..

0|0
18|6

En İyi Kız Görüşü

• aynı olay bendede var. bazen acaba şu an sevgilisi var mı onu öpüyo mu acaba diye bile düşünüyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• her insanın ruh eşi vardır bence ama zaman meselesi belki 20 belki 60 yaşında gelir belli olmaz ama karşınıza çıkan adayları iyi mukayese edebilmek gerekir

0|0
    0|0
  • Müzik dinliyordur.

0|0
    0|0
  • Ders çalışıyodur..

0|0
    0|0
  • benimki şu an farmville de tarlamıza bakıyo aşkım yaaaaaa :D :D tüm gün işte çalışıyo akşam eve gelince de tarla tapan işleri kıyamam :D

0|1
    0|0
  • o da beni düşünüyordur :)

0|1
    0|0
  • :D siz neyin kafasını yaşıyonuz :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ne kadar şu an erkek arkadaşım olsa da onun gerçek ruh eşim olduğuna (ruh eşi olayına inanırım evet ) emin değilim.Bence bir ruh eşim varsa şu an bir yerlerde kitap okuyor ya da müzik dinliyordur :))

0|0
    0|0
  • kalça yalıyordur.

0|0
    0|0
  • kim bilir ne haltlar yiyodur kaç kişiyle çıkıp ayrılıyordur :)) kim bilirr...

0|0
    0|0
  • Hahahaha

Ben niye hiç böyle şeyler düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • muhtemelen bir kürtaja kurban gitmiştir

0|0
    0|0
  • uyuyordur belki.

0|0
    0|0
  • nar ayıklasın bari.

0|0
    0|0
  • ne yapıyor bilmemde umarım mutludur :)

0|0
    0|0
  • şu anda 31 çekenler beş dakika sonra yazsınlar cevap altına.

0|0
    1|0
  • Nöbette yavrum yaa:(

0|0
    0|0
  • uyuyordur napcak :D

0|0
    0|0
    • Kalksın ders çalışsın, vize döneminde ne uyuması? Hele ben çalışırken.. Olmayacak, yapamayacağım ben bu kızla.

• Onu bilemiyorum. Hatta büyük harflerle yazdığın için İYİCE TELAŞLANDIM.

• :))

Erkekler Ne Diyor 6

• bende böyle başlamıştım

sonra gerçek sevgili bulunca hayalimdekini aldattığımı hissettim

gerçeği bıraktım

6 yıldır çıkıyoruz, çok mutluyuz. hollandaya gidip evlencez ama bunu hollanda bile kabul etmez

etmezse etmesin, ben nikah memuruda yaparım düğünü de boğaz köprüsünde yaparım

beyin bedeva

1|0
    0|0
  • hiç bir fikrim yok .. görmediğime kafamda kurduguma dokunaşamadıgıma aşık olamamıyorum :(:(:(

0|0
    0|0
  • Ben gelene kadar doğru dursun yeter:D

0|0
    0|0
  • Kötü ısler yapmasında =)

0|0
    0|0
  • çok da mikimdeydi ne yapıyorsa yapsın ben yanında yokken bunu mu düşüneceğim işim yok

0|0
    0|0
  • Şu an benimle telefonda konuşuyor canım nişanlım ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...