Başarılı olmak sizce de mucize mi?

hayattaki tek gerçek mucize başarılı olmaktır..bütün günahları yok eder..sizce de öyle değil midir? düşüncesi bile bi çok şeyi yoluna koymaz mı?

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Başara başara sıkıldık be, vallahi bak..:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Evet aynen öyle. Eğer aklımızla bir şeyleri başarabileceğimizi görüyorsak gerisi bizim çabamıza kalır. Ve sonunda başarı mucize olmaktan çıkar

1|0
    0|0
  • Mucizeyle başarıyı bir tutmak? Bir kere iki farklı olay, birini sen yaparsın, biri sen ne yapsan da, kim ne yapsa da olmayacak bir şeyin oluvermesidir.

0|0
    0|0
    • bence biraz daha iyi düşün demek istediğim şeyi

• Gücüm yok zaten çene yarışına :)

• Dönüşüm çok güzel olacak...Sen beni biliyorsun?

• bana iddialı ve afili bi laf gibi göründü. yaptığın işte çok başarılısın mesela, hatta bir numarasın ee? bu seni iyi bi insan yapar mı? günahlarım nasıl yok oluyor? biraz açmak lazım soruyu.

0|1
    0|0
  • malesef evet

1|0
    1|0
  • basari hakedilerek, dis tirnakla elde edilmisse guzeldir. gunah falan hakedilmemisse gunahlari beraberinde getirir arkadasim.

0|0
    0|0
  • Hayatta hiç bir mucize gerçek değildir.

0|0
    0|0
  • en büyük zaferi kazandıktan sonra nolacak lan napacam şimdi diyosan kaybedensin kaybetmişsindir zaten ,onun için kasma bu kadar

0|0
    0|0
  • Yaygın olarak bilinen mucize cahil hikayesidir. Gerçekte iki mucize vardır: Varlık ve Yokluk.

Başarı yoktan varolmadığı gibi, günah da varken yok olmaz.

0|0
    0|0
  • olumlu yönden bakıp hayatı yaşamak gereğidir bu

0|0
    0|0
  • Kader Allah 2 yol çizmiştir biri doru biri yanlış sanada irade vermiş doruyu bul die

1|0
    0|0
  • Başara başara yaşıyorsun yani..

1|0
    0|1
  • kimsenin senden beklemediği sınavı falan mı kazandın ?

0|0
    0|0

• hayır mucize değildir.

0|0
    0|0
  • şansta var tabi

0|0
    0|0
  • istedikten sonra herkez istediğini başarabilir

0|0
    0|0
  • Basarili olmak basit asil mesele ondan sonrasi.

0|0
    0|0
  • hep başarılı biriysen osurmak zıçmak gibi bişidir

0|0
    2|1
    • herşeye de gizliden cevap verilmez ya alışkanlık mı yapıo bi zaman sonra nedir anlamadım

Kızlar Ne Diyor 9

• Başarılı olmak insanın özgüvenini kazanmasını sağlar,hayatta uzun vadeli en büyük tatmin edici durumdur.Aslında yaptığımız her eylemin temelinde başarılı olma ,takdir kazanma dürtüsü yatar...her insanın ruhsal sağlığı açısından en azndan bir konuda kendisini başarılı görmesi şarttır.

1|0
    0|0
  • önemli olan mucizyi gerçekleştirmek..

2|0
    0|0
  • Öyle değil!

1|2
    0|1
    • Ben buraların bekçisiyim kasktan ve gözlükten çıkarmanız lazımdı bayan.. Her gece camınızın altında düdükle serenat yapan bendim evet.. :D

• Bilirim bilirim.. Beklemede merkez, tamam.. :))

• yani her başarı Rabbimin nasip ederse olur

ve Rabbim çalışana verir

0|0
    1|0
  • Umrumda değil, daha kötüye gitmesin yeter.

1|0
    0|0
  • başarılı olmak mucize değil bütün günahları yok ediyosa mucizedir

1|0
    0|0
  • hayır mucize insanın içindedir :)

0|0
    0|0
  • ben mucızelere ınanmam..

0|0
    0|0
  • böyle gerçeklere mucize denmez..tek gerçeği öğrenmek istiyorsan ilme yönel biraz..

0|1
    0|0
Yükleniyor...