Su (şifa) orucu yapan var mı?

Zayıflamak ve vücudumu dinlendirmek için yapmak istiyorum. Yapmış olan var mı?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Doktor kontolü olmaksızın diyet yaptığı için çeşitli sağlık sorunlarından müzdarip olan çok insan var bilginize. Son olarak günlük besin ihtiyacını karşılayamadan daha bitkin ve halsiz zamanlar geçireceğiniz ortada. Demek istediğim bazı diyetler bazı özel durumları olan insanlara verilir. Doktor kontrolü dışında diğer insanların televizyondan, internetten ya da dergilerden gördüğü diyetlerin büyük bir bölümü oldukça başarısız ve sağlığı olumsuz yönde etileyen diyelerdir.

Şeker hasatasının diyeti ayrıdır, tansiyon hasatasının diyeti ayrıdır, obezitenin diyeti ayrıdır, lokal yağlanmanın diyeti ayrıdır, kollesterolün diyeti ayrıdır, sindirim bozukluklarının diyeti ayrıdır...

Vücudu dinlendirmenin diyeti dengeli ve gerektiği kadar beslenerek 30-45 dakikalık hafif koşu ve yürüyüşlerdir. Ağır sporları tavsiye etmemekteyim!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• saçma ona oruç denmez diyet denir

0|0
    0|0
  • O nedir yahu?

0|0
    0|0
  • Şia mısın?

0|0
    0|0
  • Biz her yıl bir ay yapıyoruz...

0|0
    0|0
  • Ayin 18 inde 30 gün yaparsın az daha sabret

0|0
    0|0
  • oruç zayıflamak için yapılmaz ki

0|0
    0|0
  • oruç tutunca daha çok kilo alıyorum nedense

0|0
    0|0
  • orucu karıştırma bu işe o allah ın emrettiği şey sen neden bahsediyosun yemek yeme hareket yap zayıflarsın 2 günde zayıflanmıyo kendine hakim ol gerisi gelir 1 ayda

0|0
    0|0
    • Bu öyle oruç değil. Saat başı su içiyosun

• Tamam anladım oruç başka bir şey Allah'ın emrettiği bir şey bence güzel bir şey saat başı su içmek karnın acıkınca iç bence o zaman karnın tok gibi oluyor yemek yiyesin gelmiyor bende öyle yapıyorum ama zayıflayamıyorum hareket etmek şart yağların yakımı için

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...