Marsilya - Fenerbahçe maçı sonucu?

Maç saat 22.05'te STAR TV'den canlı yayınlanacak. Marsilya liginde son 3 maçtır hiç bir takımı yenemedi. Fenerbahçe'de en son Eskişehir ile berabere kaldı. Fenerbahçe'miz karşılaşmayı 3-2 alır diyorum. Golleride Fenerbahçe'den Raul Meireles, Miroslav Stoch ve Moussa Sow'un atacağını düşünüyorum. Marsilya'nın gollerinide Rémy ve Mandanda atar diyorum.

NOT : Marsilya takımında Gignac sakat. Bizde sakat yok.

Sizce maç kaç kaç biter?

Güncellemeler:
Maçı Fenerbahçe 1-0 aldı. Artık guruptan lider çıkmayı garantiledik.

Maç hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|44

En İyi Erkek Görüşü

• marsilya yı mars ederiz bro sen takma kafanı

1|2
    0|1
    • C grubu liderinin +1 taraftarı olarak arrtılıyorum.. Golümüzde iyiydi..

Kızlar Ne Diyor 9

• kac kaç biter bilemem ama FENERİMM nsıl olsa yenicek..

2|7
    1|2
  • Burda berabere kalmışlardı deplasmanda ne olur bilemem yinede gönlümüz kazanmasından yana 2-1 biter umarım

1|3
    1|1
    • o eksileyenler varya hani şu futbol holiganları bol bol sevgilerimi gönderiyorum size kulaklarınız çınlar eminim ;)

• Dostum Kanarya her zaman en iyisidir.. 2-1 alırız... ;)

0|0
    0|0
  • inslh yenilir :)

0|3
    1|9
  • Ben bu yıl bizden hiç bişey beklemiyorum.

1|1
    1|4
    • O zaman sen fenerbahcelı olma bence sızın gıbı taraftarlara ıhtıyacımız yok hıc bırsey beklemem dıyosun lıge kotu baslasakda 4.sıradayız oda averajla galatasaryla aramızda 2 puan var.Avrupa liginde grubumuzda lider cıkmayı garantıledık 5 macta 4 galıbıyet 1 beraberlık aldık sen daha ne ıstıyosun cocuk cocuk yorumlar yapmayın futbolla alakanız yoksa yorum yapmayın

• o zaman not olarak kızlar yorum yapmasın derdin

• Bir dahakine unutmam yazmayı !

• Fenerbahçeeeeeeee hertürlü alır

0|0
    0|0
  • 2-1

0|0
    0|0
  • 3-2 Fenerbahçee <3

1|0
    0|1
  • 5-4 fener yenilir :DDDDDDdd

0|2
    2|1

Erkekler Ne Diyor 43

• başarılar fener kazanır

0|1
    0|0
  • Allah utandırmasın

1|4
    1|0
  • remy de sakat marsilyanın yarısı sakat diye biliyorum. hem olsa ne yazar. 3-1 alacağız 2 tane kuyt atar atamazsa bile asist yapar. 1 tane de sow atar rövaşatayla

0|2
    0|0
  • Bence Mac 3-0 veya 2-1 gıbı bır skorla bız alırız.Güzel Bir Mac Olucak Gollerde Moussa Sow Dirk Kuyt Caner Erkin Veya Miroslaw Stoch Gol Atabilir

0|4
    1|0
  • ilk yarı hatta 55 e kdr da top fenerbahçedeydi ama sonra marsilya hemen hemen tek kale oynadı qerçekten çok qüzel bir maçtı..

0|1
    0|0
  • Kaç kaç biter bilemem ama Fenerbahçe'nin en az 1 puan alacağını düşünüyorum.

0|4
    1|0
  • Bu akşam FENERBAHÇE Fransa'da zor bir maça çıkacak. Bir üst tura çıkmak isteyen dirençli bir takım olacak karşımızda . Aykut Kocaman'ın klasik Defans Hatlı oyun düşüncesi bu maça fazlasıyla yansıyacaktır. Bunun sebebi ise ; 1 Puanın dahi yeterli olması.

İlk maçta elimizden kaçırdığımız Marsilyayı , ikinci maçta yeneceğimizi düşünmüyorum açıkçası. 3 atalım 5 atalım demiyorum. Beraberlik bizi üst tura taşıyacak neticede . Buna biayen ; Maçın 1-1 beraber biteceğini düşünüyorum .

0|0
    0|0
  • 1 - 2 Fenerbahcem alir..

0|4
    1|1
  • 1-2 alırız bu maçı inşl

1|1
    0|1
  • 2-1 fener alır yada 2-0

0|4
    1|0
  • 4-6 bıtsın ıddacılar kazansın

0|1
    0|0
  • Umarım Feneerbahçemiz maçı alır fakat riski bir mak deplasmanda oynuyacağız bence benim tahminim 2-1 Fenerbahçe alır diyorum

0|1
    0|1
  • fenerliyim diye demiyorum objektif bakarak söylüyorum cidden marsilyayı yeneceğiz

0|2
    0|0
  • En büyük Fener ..

0|3
    1|1
    • her daim milli ruhumuz çıkar.. bugün günlerden fener.. marsilyayı yener :) 2:0 alırız inş.

• 1-0 alırız panpaa

0|1
    0|0
  • fener 3-2 ya da 2-1 alır maçı.aha buraya yazıyorum :) Koyu bir galatasaraylıyım ama :)

0|2
    0|1
  • 3-1 Fener alır

0|1
    0|0
  • umarım alırız

0|1
    0|1
  • Fenere beraberlik yetiyor, içimden geçen sonuç beraberlik skor dersen 2-2...

0|2
    1|1
  • Marsilya 1 Fenerbahçe 2

0|1
    0|0
  • fener götürür

0|1
    0|0
  • fb-1 marsılya 1

0|0
    1|2
  • 2-0 veya 3-0 çakarız :)

0|1
    0|1
  • 2-1 marsilya alıcak yaz bunu bi kenara kazanırsan iddiadan payımı isterim

0|0
    1|3
  • Son üç maçtır hiç bir takım yenemedi derken takımı büyütmek gereksiz kolay bir rakip ama fener ne yapar bilemiyorum fener için zor sanırım

0|1
    1|0
  • fener yener mi bilmem ama marsilya tarihinin en kötü avrupa ligini yaşıyor gibime geliyor. yoksa bu oyunla bu fener, bu marsilya'yı hayatta yenemez.

0|1
    0|2
  • 1-0 alırız

2|0
    0|1
  • normalde ilk yarı 0 olmalı bakalım

0|0
    0|0
  • 4-2 marsilya alır

0|1
    1|0
  • mandanda kaleci arkadaşım tahmin yaparken bunu da gözönüne al (: