Bunları yapmasından ve söylemesinden hoşlandığı anlamını çıkarmalı mıyım?

Aynı iş yerindeyiz. özel sektördeyiz.özel bir işim için bir yere gitmek istediğimde hemen çalışanlarına beni istediğim yere götürmesini söylüyor.çabuk gidip geleyim diye mi yapıyordur yoksa ilgilendiği için mi anlayamıyorum?ya da ceketimi almadan dışarı çıktığımı gördüğünde üşürsün giy üstüne bir şeyler diyor.laf olsun diye mi diyordur acaba?yani erkekler kendileri için normal bir arkadaştan öte olmayan birisi için bunları yapar mı söyler mi?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• O Bayağı Seni Düşünüyor Laf Arasında Kız Arkadaşı Olup Olmadı ğını Öğrenmeye Çalış Oda Şöyle Sor Mesela Şöyle De Mesela Örnek Veriyorum Ordan Bir Gün Geç Çıktığı Zaman Falan Kız Arkadaşın Seni Merka Etmiyormu Falan Diye Sor Oda Zaten Yha Geç Değil Der Yada Kız Arkadaşım Yokki Gibilerinde Şeyler Söyle Sana :))

0|0
    0|0
    • kız arkadaşı var biliyorum ama her fırsatta şimdiye kadar hiç aşık olmadığını aşka inanmadığını vurguluyor.bana da öğütler veriyor. erkeklere güvenme diye: )

Erkekler Ne Diyor 2

• kadınlar belki çevresindekilerin üzerinde ne olduğuna dikkat ederler ama erkekler bunu yapmazlar, eğerki ondan cinsel bir beklentisi yoksa. üzerinizde ince şeyler olduğunu görmesinin tesadüf olduğunu sanmam

0|0
    1|0
  • evde kaldın ve o çocuk zengin.

0|0
    0|0
    • evde kaldığımı söylemek için daha erken.yaşım daha küçük :) ama o yaşlanmak üzere :D

• seviyordur belki ama senin haberin yoktur :)

• yok valla yok bir kızda bana yanaşsın ne olur be bi kere olsun neyse fazla yüz verme sende

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...