Birinin elini tuttuğunuzda bütün vücudunuza o sıcaklık yayıldı mı?

Evet bilimsel olarak kadın ve erkek arasındaki etkileşim kromozomlar yoluyla çekim kuvvetine dönüşüyor. Bazen bu kromozomlar arası etkıleşim o kadar fazla oluyor ki bütün vücudunuz ateş alıyor sanki. Peki nedir bu çekim kuvveti neden herkeste olmayan brşey. yoksa bunun adı tutku mu? :)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• ya mukemmel bir konu tebrik ediyorum seni.yıllardır yaşadıgım deneyımlerımden yola cıkarak anlatıyorum.bazen cok guzel bı kadınla bırlıkte oluyorsun ama sankı teni erkek teni gibi...bazen cok guzel olmayan bı kadın tenı tenıne dokundugunda o sıcaklıgı vucudun emiyor adeta.hatta yaş sınırı veya yer mekan olayı olmaksızın otobuste bıle basınıza gelmıştır.ben bu olaya adı her neyse inanıyorum,farkındayım ve bence ten uyumu dedıklerı sey kesınlıkle bu ve o tenden ayrılmak ıstemıyosunuz cok tatlı gelıyor..hatta benım baska bı analızım bende genelde hafıf esmer hafif çingenemsi yumusak tenli kişilerde basıma gelıyor..

0|0
    0|0
    • :))))) Farkettın yanı sende o olayı helal olsun.

• wayy aynı dili konusanlar değil aynı şeyi konuşanlar anlaşabilir...(sosyal mesaj anlayana...)

Erkekler Ne Diyor 9

• Aşk varsa tutku

diğerleri sıradan

0|1
    0|0
  • link 1:15- 1:35 sn arası :)

0|0
    0|0
  • O değil de ne zaman onun eli sıcak olsa benimki soğuk oluyor, soğuk olsa sıcak oluyordu.

0|0
    0|0
  • Kromozomların çekim kuvvetimi :D Uykumu kaçırdın ya akşam akşam :D

0|1
    0|0
    • nıye be :)) nolmuş kutuplara cekılmesımı dıyeydım:)

• ben hiç bi kızın elini tutmadmdan nasıl bi sıcak oluş ne ne degil bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • elektrik çarpıyor tutamıyoruımmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • bunn adı cinsellik arzusu ;)

0|1
    1|0
    • El tutmayla oran kalkıyorsa kusura bakma ama sen azmışsın :D

• Tamam cınsellıktede cekım kuvvetı olablr belkı ama benım anlatmak ıstedgmle aynı şey değil :)

• tamam nasıl istersen öyle olsun :)

• O değilde eli terleyen kızlar tiksinç

0|0
    0|0
  • Elini değil ama beline sarıldığımda oldu, oluyor, olacak.

0|1
    0|0
    • Bel hımmm kavrama duygusundan olsa gerek. :) Nasılsın Fx?

• Ben de kaçacağım birazdan. Manasız bi' sıkıntı var içimde.

• Hayır de hayır olsun Yakşamlar :)

Kızlar Ne Diyor 5

• bende de oluyor. çok hoş bir duygu :)

1|2
    0|0
  • elini tutunca tutku değilde sıcaklık hissetmiştim sürekli tutmak hiç bırakmak istemiyordum mesela ilginçti evet .olması gereken yer gibiydi o ama aslında değilmiş .ama el ele tutuşmak kadar zevkli birşey yok bence dünyada .bir erkek herkesle sevişebilir her kadınla öpüşebilir ama her kadının elini tutamaz .

0|0
    0|0
  • Hayır!

0|1
    0|0
  • valla bu yaşa geldim bu yıl biriyle tanıstım ılk defa onda bu bahsettigin şeyi yaşadım

inanılmaz kalbim çarpıyor , aklım başımdan gidiyor

korkunç birşey

bu sekilde sevip evlenebilecegim birini isterdim(anlaşamadık mezhep farkı, islama karşı önyarlıgı ve saygısızdı )

inşallah ondan on kat fazla sevip isteyecegim biri çıkar karşıma

cunku gercekten vucudum acaip tepkiler veriyordu ,uykusuz kaldım günlerce yatamadım onu gordukten sonra..

0|0
    0|0
  • bir kişide böyle hissettim ömrüm boyunca o kişide benim değil ee nolucak şimdi :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...