Ailem Fitness/bodybuilding Yapmama izin vermiyor?

Arkadaşlar ben şu son zamanlarda fitness a başlamıştım fakat ailemin elin salak insanlarından duyduğu salakça bilgilere göre yok fitness öldürüyor protein tozu zararlı vesaire yardımcı olursanız arkadaşlar mükemmel olur nasıl ikna edebilirim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bodybuilding zararlı zaten uzak dur. Çoğu insan yaza girerken şekle girip kışın bırakıyor buna bağlı damarlar da büyüyüp küçülüyor ileride kalp damar rahatsızlığı oluşuyor. Fakat fitness kısmı sağlıklıdır yapabilirsin. Ben bu işle uğraştığım için biliyorum

0|0
    0|1
    • Hocam zaten benim işim fitness kısmı çünkü bodybuilding tarzı yapılab vücut geliştirme zaten kas yapısın etkiliyor örneğin düzgün koşamama iyi yüzememe ama fitness ı motivaston için ve sağlıklı olmak için yapmak istiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Kullanmam öyle seyler de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Babamda bana toz falan kullanma dedi, çünkü bilmiyorlar ne olduğunu ve bu konularda ebeveynleri ikna etmek çok zor. Kullanmadığını söyle, eğer uzaktaysan rahat olur. Yan yanaysan ikna etmek zorundasın. ya da son çare supplement kullanma? ailenin yanındaysan supplemente gerek kalmaz bence.

0|0
    0|1
    • Zaten bunu düşünmelerinin nedeni şu oldu bütün gün ben protein yapılı besinlerle çok besleniyorum ailemlede aynı yemeği yediğimden ailem aynı proteinli gıdaları yemekten rahatsız ve günlük protein ihtiyacımı böyle karşılıyorum dedim konu supplementlere döndü oyüzden bir önyargı var fitness a karşı

• Protein tozu zararlı zaten bundan şüphe yok ama fitnessın bir zararı yok öyle söyle ailene. Protein ihtiyacını da diğer besinlerle karşıla, daha azimli olursun

0|1
    0|0
    • Protein tozu kullanmam zaten de protein tozu gibi supplementlerin zararı yoktur ayrıca zararlı olan steroid tir zaten. Günde 5 yumurta 3 satı öğlen et/tavuk akşam sebzeli makarna ile günlük protein ihtiyacımı karşılıyorum

• Protein tozu kullanmıcam zaten de

0|0
    0|0
Yükleniyor...