FB ye kim niye taktı? gerçekler nedir?

Sadece doğru bilenler yorumlasın FB ye hemde en iyi kulüpe saraydaki padişah niye taktı? spor bakanları ve hükümete kadar kaç yıldır bunlar FB den ne istiyor? ne alıp veremedikleri var? Ayrıca BJK ya da epey takıyolar bu iki büyük takımın günahı ne? GS ye 6 ay önce şampiyonluk vaad etmişler? top yuvarlak değilmi? yoksa yukardakilermi yuvarlak? anlıyan bilen?

Güncellemeler:
kızların fikri ne? BJK VE FB li kız yok mu burada
saray hangi takımı tutuyor?

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• Bilemiyoruz ağa arkada ne dönüyor :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelikle gizli arkadaşım GS ye şampiyonluk sözü verildi demenden sonra zaten herşey açık ama senin benim bişey demem ifade etmiyo herşey açık bazı şeyleri yapanlar cezasını çekti.

0|0
    1|0
  • Futbol sadece futbol değil..
    İğrenç bir sektör haline geldi.

Mesela örnek vereyim.

Sen hangi ilde oturuyorsun hatay..

Sen başbakan olunca hatay 1. lige çıkıyor.
    Cumhurbaşkanı hangi ilde sivas..

Sen cumhurbaşkanı olunca sivas 1. lige çıkıyor..

Sistem bu şekilde işliyor.. Son 50 yıla bak. Kim başbakan cumhubaşkanı olduysa onun il/ilçe takımı birinci lige çıkmıştır.

Ama şu an ki hükümet çok abarttı olayı..
    Ben şike olduğuna inanıyorum.. Şike her yerde.. Ama tayyip ve hükümeti neler neler yaptı.. Kimleri içeri attırdı hep birlikte gördük.

Paralel yapının oyununa gelmişler tabi.. Çok masum akp.. Sevgi pıtırcıkları hepsi oy oy :* <3 yerim akp'yi yalarım!!! (!!!)

0|0
    1|1
  • Aziz Yıldırım; Uzun adam ve Paralel'e ters düşen bir ihaleye girdiği için hapse atıldı. Nedeni ise şikeymiş. Peh ! Hani nerede şike? Çıkar çatışması sonucu oldu. Aziz Yıldırım; Şike yapmadım, yapsaydım da Fenerbahçe için yapmış olacaktım dedi. Herkes bunu ''Fenerbahçe için şike yaptım'' olarak algıladı. Siyasi olaylar yüzünden oldu hepsi. Galatasaray'ın vergi borçları neden siliniyor da Fenerbahçe ödüyor? Çünkü; Galatasaray Paralel'in takımı. Neyse anlamışsınızdır umarım.

1|0
    0|0
  • Kimsenin bişey yaptığı yok azize piçi başkanlıktan gitmeden bu takımdan hiç bir şey olmaz ya başkanlık yapsın ya teknik direktörlük ikisi bir arada yürümüyor

0|1
    1|2
  • Bunun cevabı çok basit. Birinin başkanını sevmiyor birinin çarşı gurubunu

1|0
    0|0
  • hakemlerle mac kazanırken iyiydi zxaten bu sezon kaç kere 85 ten sonra penaltı aldınız

0|0
    1|1
    • ben fenerli değilim. devlet adamlarının tutumlarını sordum vede saray gidip küçülen aslanın kedi gibi biyerleri yalamasının neticesimi peşin şampiyonluk verilme nedeni? diye sordum. burada tartışılır ama kavga tutumuna gerek yokki? niçin sarayda bu asil duruşunuzu sergileyemediğinizi veya niye gitttiğinizi yazın yeter. holiganlaşmadan. niye TB vs değilde siz gittiniz?

• Fenerbahçe AKP nin takimdiir Erdoğan olmasa Fener küme düşmüş adalet yerini bulmuştu

0|1
    1|2
    • Fenerbahçe gibi şerefli takıma nasıl olurda AKP'nin takımı dersin sende hiç utanma yok heralde sanki biz Erdoğan'ın gotunun dibinden ayrilmiyoruz kimin akin takımı olduğu belli sizin gibi dengesizler bilip bilmeden konuşur işte öğrende ondan sonra gel burada konuş hem akla futbolun nealakasi var anlamış değilim ama gsliler bişeyler biliyodur belki onlara sorabilirsin. FENERBAHÇE halkın takımidir bunu aklının bir köşesine kazı.

• aynen akp takımı saraya gidip kedi gibi bilmem ne yalayan başka bir takım diyorlar günahı herkesin kendi boynuna mine doğru yazmış

• l*n Aziz Yıldırım kadar Tayyip e giden var mı 2008deki Sevilla maçında Erdoğan'ı taraftara alkislattiran adam kimdi?

Yükleniyor...