Eşinizin başının açık mı kapalı mı olmasını istersiniz?

Bayanların bu konudaki fikirleri nelerdir?Erkeğin fikirleri bu konudaki fikirlerinizi etkiler mi?

Güncellemeler:
Şahsi görüşüm açık olması. Kapalı birine de zorla açtırılması da gereksiz. Evlendikten sonra kapanırsa da karışmamak lazım. Ben seni açıkken aldım neden kapandın tribine girmemek gerek.

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• bunun şeçimi eşlere düşemeli bence sonuçta din zorlmmam ile olacak değil kişi kendi isteği için kendi inancı ile kapanmalı eğer böyle olmaz ise yaptıgının bi anlamı olmaz.. eşleri istedi diye kapanan bayabları da anlamış değilim nerde kaldı bunun inancı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• etkilemez beni. ama etkileyenini de gördüm. sırf erkek istiyor diye kapanıcak kişiliksizliği midem kaldırmıyor. mide meselesi biraz da..

4|0
    0|1
  • Karışmaması gerek bence.Kişinin kendisinin bileceği birşey bu.Ancak hatun eşine danışırsa fikrini beyan edebilir yoksa bişe demesin yani.

0|1
    0|0
  • Dekolte giysin;))9

0|0
    1|3
  • Hayır etkilemez.

0|0
    0|0
  • kesınlıkle eşim nasıl ıstıyorsa oyle olurum ..genelde kapalı ıstıyolar cevremden goruyorum :)

hem kapalı olunca kızlar daha gızemlı oluyo ben açığım ama :)

1|1
    5|1
  • kapalılar bana ocu gıbı gelıyor valla..

1|0
    1|3
  • Türban taksın ama mini etek giyebilir.

0|2
    1|3
  • Hayır, etkilemez. Kendi irademi başkasına teslim edecek zayıflıkta değilim.

1|0
    1|2
    • Tebrikler. Yalnız ingilizce'de ü harfi yok sanırım biliyorsun..

• Keçe kürdan neymiş. Keçeden yapılma kürdan mı?

• Tebrikler ! ingilizce'de ü harfi yok diyen 1000. kişi, benden link kazandınız :)

He keçeden yapılma kürdan. Zorlama, bir akıl yürütme olur.

Erkekler Ne Diyor 9

• eşimin başı açık

benim hepsine saygım var ama gördüklerim sayesinde bazen bu nasıl kapalı diye düşündüğüm oluyor niyemi.

bayan kapalı ama altında daracık bir pantalon veya tayt , üstünde vücudu saran bir body.

sanki zorla kapanmış gibi bir durum. yapacaksak hakkını vererek yapalım.

aynı hadikap mini etek giyipte sürekli eteğini çekiştirmeye çalışan bayanlarda da var. taşıyamayacaksan giyme.

0|0
    0|0
  • normalde kara çarşaflılara asla derdim taki birinle göz göze gelene kadar aşk bu adamı nerden vuracağı belli olmaz

1|1
    0|0
  • başı kapalı biriyle evlenmek isterim ama sevdiğim kişi açıksa ve kapanmasını istediğimde kapanırsa yine evlenirim onunla.

2|2
    4|2
  • bende kapalı olmasını isterim ama acık olursada ne cok takmam zaten bunun icin kimse kimsyi zorluyamaz kişi kapanmak isterse kapanmalıdır

0|0
    2|0
  • beyin ameliyatından ameliyat tamamlanmadan çıkmış şekilde olsun. beynine bakayım arada

0|1
    0|0
  • onun tercihi karışamam

1|0
    0|0
  • vala no problem bence

1|0
    0|0
  • önemli olan beyni kapalı olmasın

0|0
    0|0
  • Açık olsun, apaçık.