Çok sıkıştığınızda altınıza kaçırdığınız oldu mu?

arkadaşlar küçüklüğünüzden bahsetmiyorum, yolculukta ya da herhangi bir yerde çok sıkışıp altınıza kaçırdınız mı ? dürüst olun :)

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• otobüsteyken pet şişeye işemiştim bir ara ortaokuldaydım o zamanlar :)

ama nasılda rahatlamıştım :=)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• bu cumartesi günü çok çok önemli bir sınava girdim. 3 saatlik sınavın daha 1.saatinde sıkışmaya başladım. 2.saatinde öyle bi oldum ki bırakıp çıkacaktım. resmen yalvardım ama izin vermediler. nerdeyse sınavı bitirecektim ama çok önemliydi çok çalışmıştım o yüzden tahammül ettim. son 15 dakika kala çıktım. ama resmen belim ağrıdı sıkışmaktan. akşama kadar acısını çektim...

0|0
    0|1
  • su şişesine otobüste işemişliğim var :))

0|1
    0|1
  • evet. bir keresinde okulda derste altıma kaçırmıştım. eve giderken yolda yüksek sesle diyordum ki ya muslukta bozulmuş su sıçrattı ahh ulan gibisinden söylenmiştim. :)

bir keresinde de... çook oldu böyle. :)

0|1
    0|1
    • 13-14 yaşlarıma kadar altıma yapardım. geceleri altıma kaçırırdım. bunun için altımı bezlerdim. bu durum15li yaşlarıma kadar devam etti böyle. sürekli altımda be vardı yaa. :)

• boşverr :D

• hadi yaa. nolur anlat bi. :D

• yolda filan niye kacsın yaa durdurum arabayı yaparım lastik arasına :) erkek degilmiyim :)

0|0
    0|1
  • küçükken okulda oldu bir sefer o kadar..izin vermedi lanet hocam saldım gitti bende.

0|1
    0|0

• üstüme kaçırırdım ben öyle bişey olsaydı

0|0
    0|0
  • çocukken evet :) hiç yolculukta sıkışmadım

0|0
    0|1
  • Ben 10 yaşındayken altıma sıştum. Maç yapıyorduk eve yetiştim ama tuvalete yetişemedim..

0|0
    0|1
  • hayırrr ama tehlıkeye ramak kala fınıse ulastım :D

0|0
    0|1
  • hayır. şişeye yapabiliyoruz. erkek olmanın tek iyi yönü.

0|0
    0|1
  • Büyükken olmadı ama pet şişeye işemişliğim var.

Durmadı şerefsiz otobüs şoförü :D

0|0
    0|3
  • Ciddi ciddi gerçek söylüyorum iyi bir tutucuyumdur taki birisi genital bölgeme vurmadıgı halde eger vurursu 3 damla filan birde müçk şakaları beni öldürüyor :-D Peki sen?

0|0
    0|1
  • hayır dışarı yapardım hiç altıma yapmadım

0|1
    0|1
  • ben anaokulunda hep altıma kaçırırdım,büyük-küçük...hepsi...Çok kötü hissederdim bu yüzden bu benim psikolojimi bozdu.Kişilik bozukluğu olusturdu bende.

0|0
    0|1
    • hmm:/

• Düşün anaokulundaki bakıcılar,artık öğretmen diyemiyorum bakıcı diyelim onlara.Onlar benim kıçımdaki b*ku temizliyorlardı.Ve o kadar kötüydü'ki herhalde nasıl temizliyorlardı ne oluyordu ben kaçırdıktan sonra hiç hatırlamıyorum bile hafızamdan silinmiş,sadece hatırlamıyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır olmadı

0|0
    0|0
  • evet . evimden uzak bir yerdeydim ve aşırı sıkışmıştım otobüse bindim oturucak yerde yoktu ayaktaydım .. bir kaç durak sonra kaçırdım hepsini otobüsdekiler inene kadar baktılar rezil oldum hemen indim zaten bide yolda çişli pantolonla eve gittim ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...