Haftanın son günü. Cuma sendromu.

İşten çıkmak için son 1 saat kaldı ne iş bitiyor ne zaman geçiyor of diyorum. Gerçi hafta sonu da çalışıyorum ama en azından yarım gün.

Hafta başı mı zor yoksa bu 1 saati geçirmek mi? :):)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben iş gereği 6 ayda bir şehir dışına çıkıyorum bir aylığına. O bir ay boyunca fazla mesai almadan Pazar da dahil olmak üzere sabah 9 akşam10-11 e kadar çalışıyorum. İstanbul'a dönünce 9 saat çalışmak çocuk oyuncağı geliyor. Hiçşikayet etme vallahi. :)))

1|0
    0|0
  • Eğer artık yapılacak bir iş kalmadıysa..

Bununla koca bir haftanın genel bir muhasebesi yaparım iyisiyle kötüsüyle.. link

Bununla da hafta sonu yapılacaklarımı hayal ederek çıkış kapısına koşarım. link

Ama hafta başı sendromu kesinlikle daha zor ; link

1|0
    0|0
  • haftasonuna uzun bir tatile girmiş gibi giriyorsun ama hafta başı hemen geliyor

hafta başı kesinlikle

1|0
    0|0
  • Cumartesi ve pazar günleride çalıştığım için yani benim haftasonu iznim olmadığı için haftasonu sendromu yaşamıyorum.

1|0
    0|0
  • Cumanin bende bir ozelligi yok bulundugum ulkede tatiller cuma-c.tesi pazar is basi ama nedense hergun calisiyorum

1|0
    0|0
  • Yarın uyucam sonra güzel bir yeni mekan bulup kahvaltı yapıcam...suan sadece bunu hayal ediyorum... :( ve gecmio vakit !

1|0
    0|0
  • Benim işimde cumartesi -pazar. Sabah-gece yok :). Günde 15 saat ve üstü çalıştığım için Cuma, Pazartesi,Sabah erken kalkma gibi sendromum yok :)

1|0
    0|0
    • benimde gece çalıştığım zaman oluyor önümüzdeki iki hafta yatış artık :)

• haftasonları çalışmana üzüldüm :((

tabiki haftabaşı zor..

1|0
    0|0
  • hafta başı çok daha zor :) cuma son 1 saati beklemeyi 5 gün beklemeye tercih ederim :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hafta başı... Ama en iyisi bir işim var diye şükretmek galiba...

1|0
    0|0
  • 1 saati geçirmek...insana işkence gibi geliyor...

1|0
    0|0
  • benimde pazartesi okul başlıyor ondan sıkıntılıyım

1|0
    0|0
Yükleniyor...