Sürükleyici bir kitap arıyorum...Öneriler neler?

Arkadaşlar akıcı güzel bir roman arıyorum. Bütün sınıfa sunacagım için genel olarak herkesin begenmesi lazım. Günümüz yazarlarından olması gerekiyor ve en fazla 200-250 sayfa olması lazım.

Güncellemeler:
siz beni yanlış anladınız uzun kitap okuyamam demiyorum. 2. sınava az kaldı hoca bize bir kitap verdi okuyamadık onu kötüydü. oda sınavda çıkacak. 2. sınava az kaldıgı içinde o zamana kadar okuyabileceğimiz 200 sayfalık bir roman bulmam gerekiyordu. yani hocayla konuştum verdiği kitabı okuyamadıgımız için değiştirelim dedik.banada bul bi kitap söyle sınıfa dedi. yoksa uzun kitap okuruz sorun değil.ama zaman kısıtlı. ayrıca söylediklerinizin cogu günümüzdeki yazarlardan değil. Herkese teşekkürler.

0|0
12|33

En İyi Erkek Görüşü

• ferdinand von schirach'in suç diye bir kitabı var Almanyada 45 hafta bestseller listesinde kaldı ve o zaman içerisinde sadece Almanyada 600 binin üzerinde sattı kitabın yazarı bir ağır ceza avukatı içerisinde 11 ayrı gerçek yaşanmış olaylar bulunmakta güzel bir kitap bu yüzden colombia pictures kitabın film haklarını satın aldı, ayrıca sayfa sayısıda 200 şimdi tabi şuan bu kitabın 2'si de var ben 1'inden bahsediyorum 2'sini okumak henüz kısmet olmadı şuan elimde hiç kimse sıradan değildir var o bitsin inşallah sıra suç 2'ye gelecek..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Sürükleyici kitapların sayfa sayıları da beraberinde artış gösteriyor. Zaten bir kere bağlandığında kendisine uykularından oluyor ve o kitabı elinden bırakmak istemiyorsun. Sen her ne kadar 200-250 sayfalık kitaplar arasan da , ben sana John Verdon'un - Aklından Bir Sayı Tut kitabını tavsiye ederim.

Yok arkadaş ben uzun kitapları okuyamam diyorsan eğer ;

Yusuf Atılgan - Aylak Adam

Sabahattin Ali - İçimizdeki Şeytan

Tezer Özlü - Yaşamın Ucuna Yolculuk

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümit her romanı olur. Geçen ay içinde 3 kitabı hariç hepsini okudum :))

1|0
    0|0
  • Tarihi roman seversen --Dünyanın İlk Günü -Beyazıt AKMAN...tek gecede bitirdiğim bir kitap.cok akıcı.

1|0
    0|0
  • keith ablowdan psikopatı oku mutheşem bi kitaptır

dayanamayıp 2 3 günde bitirrirsin

1|0
    0|0
  • Tüyap kitap fuarına gitmelisin.

0|0
    0|0
  • ya şimdi arkadaşım ben ortalama 400 sayfalık kitabı en fazla 1 ya ya en fazla işim çoksa 4 günde okurum. uçurtma avcısı diyorum sana 2 günde bitirirsin o kadar sürükleyici.. limon ağacı deseydim o daha kısa bir kitap belki hiç bitiremezdin

0|0
    0|0
  • antik mısırdan bir aşk hikayesi ben sevdim. güneş gözü- dianne hofmeyr

0|0
    0|0
  • Valla 200- 250 sayfa olsun demişsin o zaman sana Aydilge Sarpın 2 kitabını önereyim arkadaşım evet şu şarkıcı olan Aydilge :))

1. Bulimia Sokağı

2. Aşk Notası

Bir çırpıda bitirirsin konuları bakımından da güzeldirler bir de bir tek D&R de bulablirsin :)))

0|0
    0|0
  • Aravind Adiga ''Beyaz Kaplan'' aradığın tüm özellikler mevcut

0|0
    0|0
  • sana iki tane öneriyorum. istediğini seç ikisi de harika.. canan tan-yüreğim seni çok sevdi

canan tan-eroinle dans

Bu ikisi tam istedign gibi. hem az sayfa hem çok etkileyicidir. tek solukta okuyacaksın.!

1|0
    0|0
  • 200 sayfa dediğin nedir ki günde 450 sayfa okuduğum olmuştur :S biraz level atla bahane bulma sayfa sayısına

0|0
    0|0
    • 450 sayfayı bir günde okuyamayız çünkü günde en az 300 soruda çözmemiz gerekiyor. üniv. sınavına hazırlanıyoruz çünkü.

• sen makine değilsin ki kendine böyle saçma sapan planlar yapma canın istediği kadar soru çöz kaliteli çöz 10 tane çöz ...

• Ayşe Kulin-Veda ya da Umut. Sayfa sayısını hatırlamıyorum ama çok kalın kitaplar değillerdi.

0|0
    0|0
  • bulabilirsen adolf hitlerin kavgam yada reşat nuri güntekinin dudaktan kalbesini oku

0|0
    0|0
  • amin maaoluf kitaplari al oku. dedigin kriterlere uyuyor zaten de sen sinifi bos ver kendin oku.

0|0
    0|0
  • murat menteş dublörün dilemması

0|2
    0|0
  • kürk mantolu madonna oku 160 sayfa içeriğide sürükleyici anlarsın kolay anlatışmış

0|0
    0|0
  • uçurtma avcısı

0|0
    0|0
  • "sikt*r et " oku manyak bişi :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • EL James Grinin Elli Tonu

1|0
    0|0
  • empati adam fawer

0|0
    0|0
  • leyla veya uçurtma avcısı bence ikiside harika kitaplar

0|0
    0|0
  • Zülfü livanelinin Mutluluk kitabını okumanı tavsiye ederim pişman olmazsın.

0|0
    0|0
  • hakan günday ' kinyas ve kayra',okumamanızı şiddetle tavsiye ediyorum :):)

0|0
    0|0
  • TRAMVA / STEVE HAMILTON hiç atlamadan bitirdiğim tek kitap :D

0|0
    0|0
  • uçurtma avcısı kesinlikle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • cin ali tatilde

0|0
    0|0
  • açlık oyunları serisi

0|0
    0|0
  • zar adam ve zar adamın peşinde

0|0
    0|0
  • efendimiz - reşit haylamaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 12

• empati,olasılıksız

0|1
    0|0
  • Açlık oyunları serisini almadıysan hala çok şey kaybetmişsin demektir.. Alev alev , aklından bir sayı tut serisi, olasılıksız ve 5.kurbanda bunlara dahil.

0|0
    0|0
  • canan tan piraye

canan tan yüreğim seni çok sevdi

Alexandra Cavelius leyla kitabı muhteşem bi kitap 4-5 saatte bitirmiştim heyecandan bosnada yaşanmış gerçek bi olayı anlatıyo

0|0
    0|0
  • ahmet ümit kavim yeni bitirdim çok güzek bi kitap.sıradan bi polisiye roman değil,okuyunca göreceksin.

0|0
    0|0
    • biraz konusunu anlatır mısın. ve sürükleyici mi?

• ben çok sevdim elimden bırakamadım konu klasik:faili meçhul bir cinayet ama olay örgüsü ve kurgusu çok farklı devlet içindeki gizli örgütlenmelere,türkiye de yaşayan etnik gruplara inanışlarına da değinmiş.salt olay okumayayım diyosan bence seversin.

• Söyleyeceklerimin hiçbiri 250 sayfalık değil

0|0
    0|0
  • Kizlarsoruyormu?

0|0
    0|0
  • ayşe kulin -umut..

0|0
    0|0
  • Başı Bozuk'u okumadıysan tavsiyemdir canım. Çok etkilendiğim kitaplardan birisi

0|0
    0|0
  • dostoyevski insancıklar

0|0
    0|0
    • o kitabı bana 6. sınıfta kütüphaneden en çok kitap okuyan ödülü olarak vermişlerdi.O yaşta onu okuyunca mindfuck yaşadım :D

• Nasıl yani?

• Şeytan Yemini

0|0
    0|0
  • Şeytan Yemini, Sisle Gelen Yolcu

0|0
    0|0
  • Kadının Adı Yok

oku ve gör.

0|0
    0|0
Yükleniyor...