Kimseyi, yorganın altında gözyaşlarınızı pijamanızın koluyla silecek kadar sevdiniz mi?

Kimseyi, yorganın altında gözyaşlarınızı pijamanızın

koluyla silecek kadar sevdiniz mi?

0|0
45|54

En İyi Kız Görüşü

• ooo

ne pijaması burnumu yorgan kılıfına silcek kadar çok ağladım

ağlamaktan yüzüm gözlerim şişer, uyandığımda gözlerimi şişten dolayı açamadıgım için ıslak çaylı pamukla kompres yaparak iyileştirmeye çalışırdım

tabi o gün dısarı cıkamazdım

her ne kadar şişler azalsa da ilk gün geçmez, ancak ertesi gün biraz yüzüm düzelirdi

hep bu erkek milleti...hainsiniz olm

3|0
    0|1
    • bazıları cok gamsızzz...

• Benim senin gibi sevgilim olcak ... :P

hiç yanımdan ayırmam be :)))

• "hakan"lardan hep zarar gördüm be yavrum ya..

Erkekler Ne Diyor 54

• Yorgan altı neymiş, fakültenin kantininde kimseye aldırmadan hıçkıra hıçkıra ağlayacak kadar sevdim, şu an o kişiyle evliyim.

6|3
    0|0
  • pijamayla silecek kadar degil ellerimle silecek kadar sevdim akittigi bir gözyasi varsa pijamami nasiplensin birak gözyasida bende kalsin...

3|0
    0|0
  • ağladım tabii, hem de nasıl ağlamak. herkes mutlu bilirdi beni ama hiç de öyle değildi, yalnız kalınca, kimsenin beni göremediği anlarda ağladım hep. o diye, başka kızın peşinden koştum ve dokundum ama o değildi.

3 sene önce bitti, ayrılmak zorundaydık. 3 sene boyunca zor dayandım.. şimdi evlenmiş biriyle mutlu fotolarını gördüm... ben de mutluyum , o mutlu olduğu için... inşallah da hep mutlu olur ...

2|0
    0|0
  • kaç gece o şekilde ağladım utanmadım,

beni terkettiğinde

yollda eve gelene kadar gözyaşlarım dinmedi,

değmezmiş demeyin

beni üzmesi gerekiyordu onu unutabilmem için, ara sıra arar hatır sorar bana arkadaş olarka deger verdiğini biliyorum ama ben aramam bi daha baglanıp onu üzmek istemem

2|0
    0|0
  • Sevdim. Ama sevdiğim gibi sevmedi 2 yıl unutamadım. Ağladım günlerce,geceleri onu düşündüm. Eksikliğini çok hissettim. Ama o hissetmedi. Ama çok şükür kurtuldum. Bitti :)

3|1
    0|0
  • Düşünüyorum da ağlamak çok garip bir durum. Kişiden kişiye farklılık gösterse de asıl belirtiler hep aynı.

Gözden gelen iki damla yaş, yüzdeki kasların gerilerek çirkin bir suratı ortaya çıkarması, feryat figan veya usul usul farketmeden istemsiz çıkarılan garip sesler hıçkırıklar, burnun kızarıp akmaya başlaması, kimi insanlarda ayak ve ellerin kasılması vesaire...

Ancak büyük bir hayal kırıklığı buna sebep olabilir sanırım.

Dip not : Gözyaşının tadı çok güzel. Sırf o tat için bile ağlanabilir. Değil mi?

1|0
    0|0
  • cevad prekazi

1|0
    0|0
    • "cok iyi bir yalancı cıkıp inandırırsa belki" diyerek umudumuzu kaybetmeyelim :)

• 1 gun de yeter.Nasıl olsa inandıgım surece yalan degildir.

• iste bu yuzden iyi bir yalancı olmalı:)

• elbette. sevginin şu kadarı bu kadarı olmaz bence. eğer bir insanı seviyorsan bahsettiğin en doğal şeydir.

3|0
    0|0
  • Yok benim mantığım daima aşkın üzerindedir. Aksi takdirde kaybederim

1|0
    0|0
  • Kapının önünde dişlerimi sıkıp, ağlamak ile ağlamamak arasında, çatık kaşlarla tek noktaya bakıp, bira içecek kadar olanı var

Sayılır mı?

4|0
    2|1
    • uww buda cok fena ya sayılır evet :/

• boşver ya seven kadar sevmeyende var ben artılıyorum herkesi tabi saygısızları değil!

• link Bunu daha çok beğendim, kargoyla yollayıver.

• çok duygusal bi durum bu ya oldu hemde sabahlara kadar ağlamıştım bana mektup göndermiş onu okuyarak sabaha kadar ağladıgımı bilirim ya hayatımda hiç bukdar ağlamamıstım ama cok sevmiştim :(

2|0
    0|0
  • Ne gözyaşından bahsediyorsun salyalarımı sümüklerimi bile sildiğim zamanlar olmuştur. Çok şükür her zor gün geçip gidiyor.

2|0
    0|0
  • sevdik sevdikte ne oldu :(

2|0
    0|0
  • Göz yaşlarını silmek için yorganın altına girmeyi beklemezdim :-)

3|0
    0|0
  • sevdim halada seviyorum

2|0
    0|0
  • Benım gibi iri kıyım bırı o kişi için çok ağladım.bana geri dönmesine rağmen çok sevmeme rağmen onun için ölümü göze almama rağmen olmadı şartlar elvermedı çok ağladım

2|0
    0|0
  • bi hatunu yorganın altında pijamasını cıkartıp gözunden yas gelinceye kadar :D:DD:sevmedim sanırım ...

1|0
    2|0
  • bunun cevabını wermek ıstemıorum ama benm burda gordugum en ıyı sorulardan bır tanesı muthıs bır soru helal olsun ya 5 yıldız supersın ya :))

2|0
    0|0
  • sevmişim demekki.

2|0
    0|0
  • evet sevdim

1|0
    0|0
  • sevdim ama sonu hüsran oldu...

1|0
    0|0
  • Yorganım Olaydı iyidi =))

1|1
    0|0
  • pijamayla goz yasını sılınce cok uzulmus oluyon

2|0
    0|0
  • yorgan degilde küçükken sınıfda agladım ögretmen Teselli ediyordu beni o kadar Cok sevdim ama sonu yokmuş

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Sormayın şöyle sorular yav.

2|0
    0|0
  • Pijamaya yazık... Yastıkta kalsa olmaz mı gözyaşlarımm ?

2|0
    0|0
  • sevdim.. günlerce yastığıma kaçıracak kadar, gözyaşlarımı...

2|0
    0|0
  • Evet çok sevdim hala da seviyorum ...

2|0
    0|0
  • sevdim ama değmezmiş

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 44

• olmaz mı oldu tabii..hiç hatırlatma fena dağılmıştım..:/

2|0
    0|0
  • sevdim ne biçim ağladım hemde o yorganın altında üstünde yırttım kendimi resmen ama 3 gün filan kadar sonra da unuttum :)

1|0
    0|0
  • Icine Elif Safak kacmis senin

1|0
    0|1
  • Yorgan dedin uykum geldi işte. Oysa ki ben uyumayıp ders çalışacaktım. Neyse sabah erken kalkarım artık.

0|1
    0|1
  • çok güzel bir benzetme olmuş herkesin böyle bir evresi olmuştur yada oluyordur fakat eğer hayatında değilse gözyaşlarına yazık oluyor... seneler sonra anlıyorsun genelde...

1|0
    0|0
  • Hiçbir zaman öyle sevmedim. Sadece pişman olduğum bir şey yaptığımda ağlarım ben .

1|0
    0|0
  • Hayır sevmedim. Umarım sevmemde.

1|0
    0|0
  • sevdim 2 kere

1|0
    0|0
  • ne pijaması bennnn sevdiğim uğruna kaç tane tekila barkalarıyla ismini ve benı bırakma harf başına tekila atıpta kendımı unutuup gidip bir deniz kıyısında balıkçıya ağladımı bilirim :) zor iş bunlar

1|0
    0|0
  • Onu gec ben duşta o soguk suyun altina giril hickira hickira agladigimi birim..

2|0
    0|0
  • ohoo neler neler karşısında böğüre böğüre ağladığımı bilirim

2|0
    0|0
    • böyle anlarım olmadı diyen yalan der bence elbet sevdik birilerini ve üzüldükte ):

• öküzler coğaldı be iremcim :)

• sorma sorma,eskiden kızlar erkekleri süründürürdü şimdi tam tersi :)

• Evet sevdim ama daha büyüklerini gördüm secdede ağlamak gibi aylarca her gece ağlamak gibi bu kadarını yapmadım artık yapmamda zaten bizden geçti

1|0
    0|0
  • seveceksen tam seveceksen abi aşkından geberene kadar seveceksin az sevmek diye birşey yok bizde saygılar

1|0
    0|0
  • evet seviyorum

1|0
    0|0
  • sevdımm ama degmezmıs..

1|0
    0|0
  • Tüm hayatımı kaybedecek mahvedecek kadar sevdim,seviyorum da.

1|0
    0|0
  • Yok, pijamam bile yok.

1|1
    0|0
  • evet hemde cok sevdim :( maleseff

1|0
    0|0
  • sevilir neden sevilmesin..seveni ben sevdikten sonra her şekilde sevilir..

1|0
    0|0
  • Hala seviyorum :) sevdiğim kadar seviliyorum.

1|0
    0|0
  • Hıh! O da bir şey mi?

1|0
    0|0
  • sevdim, hala da seviyorum

1|0
    0|0
  • malesef...

1|0
    0|0
  • Peçete kullanırım, pijamalarıma saygım var.

1|1
    0|0
  • evet yııllaaaaardır ve de hala seviyorum, hem de çok...

0|0
    0|0

• Çorabımı çıkartıp burnumu sildiğimi hatırlıyorum o derece yani.

Ne diyorsun sen hatta hala aynı çorabı giyerim altıda yırtıldı atmaya kıyamıyorum sabah tanrının verdiği bir iğne ve iplikle diktim..:)

0|0
    0|0
  • evet yaa ne günlerdi ..

1|0
    0|0
  • Evet hemde kac defa :(

1|0
    0|0
  • Sevmez olaydım.

1|0
    0|0
  • Sevemedim.

0|1
    0|0
    • bu saatten sonra da olmaz zaten, gerçeklere aşina olduk

• daha ilk sabah aydınlanırız yine gerçeğe

• kendini inandırabildiğin sürece, bende bunu diyorum zaten halihazırda bunun için enerji harcyorsun

• Kızlar Devam
    14
Yükleniyor...