Fenerbahçe ve şike konusu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Fenerbahçe ve şike konusu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Malesef son zamanlardaki en çok tartışılan konu fenerbahçenin şike soruşturmasına bulaşması...

peki gerçekten şike var mıdır? varsa verebileceğiniz bir kanıt veya tahmin var mı? mesla şu maçta şu şu olmuştu, bu yüzden şike var diye düşünüyorum diyen var mı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• o değil de Uefanın şampiyonlar liginden elemesi çok şerefsizce oldu.Ben beşiktaşlıyım önceleri iyi oldu derdim ama henüz sonuçlanmamış bir oalyla ilgili ceza verilmesi çok saçma.

0|0
    0|0
    • çok geç kalındı kararların verilmesi için..suç uefanın değil bizim tff çok rahat baktı konuya..koskoca tff elmizde belge yok diyor ve süreyi uzatıyor.. böyle olmasını bende istemezdim bir galatasaraylı olarak..buarada dun gece için tebrikler :)

• tff zaten işi b.k etti hocam :) bjk-ts falan puanlar toplasın bari bu zor dönemde.

• umarım böle devam eder iki takımımızda..

Kızlar Ne Diyor 2

• şike var mı yokmu gerçekten bilmiyorum ama bir fb li olarak bu durumdan çok rahatsızlık duydum ama fb formalarımı herşeye rağmen göğsümü gere gere giyiyorum. iyi günde değil kötü gündede takımımı destekliyorum. keşke olmasaydı ama olmuş. yani şike olduğuna inanıyorum ben.

0|1
    0|0
  • delilleri görsek karar verirdik.

gerci pek macla alakam yoktur bakmazdim fazla.

ama sike varsa bile türkiyede tek sike yapan takimin fenerbahce olduguna inanmiyorum.

bir de anlamadigim hadi sike varsa bile kac senedir türkiye kupasini alamiyolar orda neden sike yokta digerinde var. mantik yokki bunda.

bu arada fenerbahceliyim ama besiktasin davranisinin aynisini fenerbahceninde yapmasini beklerdim.

bjk adlari sikeye karisinca kupayi geri vermislerdi sanirim.

keske aynini fenerde yapsaydi.

ama ne olursa olsun (alex ve volkan disinda diger futbolculari bilmesemde) (: seviyorum fenerbahceyi (:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yapılmış olabilir ama öyle olsa bile herkes yapmıştırzamanında kabak fener'ib başında patladı. Bir FB'li olarak üzüldüm. İşin içinde politik çıkarlar da olabilir.

0|0
    0|0
  • orduspor maçı geçen sezon oynansaydı ordunun başta fatih tekke olmak üzere tüm yetkilileri çivi üzerindeydi şike yok aziz yıldırımın ihalesi var tayyip var diktatör var

0|0
    0|1
  • 'şike var' diyerek hicbir açıklama yapmıyorm

0|0
    0|0
  • fenerbahçe her ne olursa olsun bunu haketmemiştir resmen her yıl yeni kadro kurmak zorunda kalıyoruz darağacında olsak bile son sözümüz F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E-

0|0
    0|0
  • TFF nun UEFA nın oyununa gelerek yapmış olduğu bir saçmalık...

0|0
    0|0
  • Bu ülkede yıllardır şike var bunu sadece Fenerbahçe'ye mal etmek yanlış bir şey...

0|0
    0|0
Yükleniyor...