Arkadaşlar spora başladım dün çalıştım bugün her yerim ağrıyor?

Arkadaşlar çok aşırı yüklenmedim ağrımadı normal mi? Iyi mi? Önerileriniz var mı?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla miktarda laktik asit birikimi olmuş doğaldır soğuk duş al ve bol bol su iç fazla da ymek yemezsen tüm laktik asiti vicıttan atatsın

1|0
    0|0
    • Umarım ^_^ peki 7-8 kilo civarı kiloyu ne kadar sürede verebilirim tahmininizce?

• Diyetisyn onu ayarlıyor korkma
      Aç da bırakmaz seni herşeyden yersin ;)

• Çok teşekkür ediyorum ^_^

Erkekler Ne Diyor 20

• Tuaf olmuş bende karın ağrısı olmuştu sadece. Bütün karın kaslarım ağrıdı bir hafta ya da 10 gün civarı. Sen tam olarak ne yaptın ki

1|0
    0|0
    • Benim de karın ağrısı daha çok var mekik ve koşu birde pilates hareketleri

• Sen yine spora gittiğin salonda ki hoca ile bir görüş bakalım o ne diyecek

• Öyle yapmayı planlıyorum tekrar teşekkürler😊

• Çalışmayan kaslar ancak çalıştı ağrı olacak tabii ki çalışmadan önce ısın öyle yap daha iyi en fazla 3-5 gün e geçer ose etme

1|0
    0|0
  • Normal zamanla düzelir

1|0
    0|0
  • Hamlık dedigimiz bir olay uzun zamandir aktiv çalışmayan kaslarin aşırı kullanimi ters bir hareket yapmadiysan ağrı ondan kaynakli değil ise max 2 güne geçer, iyi günler

1|0
    0|0
  • Ara vermeyin her gün normal tempoda devam ettirirsen ikinci günden itibaren vücudun alışır. İlk spordan sonra ara verirsen bir haftaya yakın ağrı ve tutukluk hissedersin.

1|0
    0|0
  • Zamanla geçiyor

1|0
    0|0
  • Yahu ilk 15-20 gun cok zorlamadan hafif trmpo ve az agirlik la yapilmali 😎

1|0
    0|0
    • Ağırlık kullanmıyorum henüz koçum yaşımın küçük olduğunu bu yaşlarda büyüme hormonu üretildiğinden yapmamın sakıncalı olduğunu söyledi

• Him
      Hormonal olabilir,
      Maşallah anneye bak 1.80

• Evet 😊 1.75 benim için yeterli olacaktır 😊

• yat dinlen 2 gün :)

1|0
    0|0
  • Normal. Hamsın çünkü.
    Bir duş al bir de kas gevşetici varsa iç bu gün vücudunu dinlendir.

1|0
    0|0
  • Her yerin ağrıyorsa bilki işe arıyor demektir. Spor aslında senin var olan kaslarını yırtıyor ve kanatıyor içeriden sonrada proteinler araya girerek vücudunun sıkılaşmasını sağlıyor.

1|0
    0|0
  • Zamanla geçer

1|0
    0|0
  • Normaldir, önerim dışarda yürüme yanlış anlıyorlar sonra :))

1|0
    0|0
  • Normal hanlamışsın açma germe biliyormusun?

1|0
    0|0
  • Spora başlayan herkes de olur öyle et kesiği vücudun alışık olmadığı için böyle bir reaksiyon gösteriyor 1 2 güne bir şey kalmaz.

0|0
    1|0
  • normal.

1|0
    0|0
  • Hamlıktan o normal.

1|0
    0|0
  • g. olsun

1|0
    0|0
  • Ben de başlayacağim aylık ne kadar ücret alıyorlar

1|0
    0|0
  • Tatlı ağrılar onlar geçer 3 5 güne :)

1|0
    0|0
  • düzelir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hamliktan normal geçer

1|0
    0|0
  • çok normal alışırsın hatta alıştıkça spor yapmayınca eksik hissediyorsun kendini

1|0
    0|0
    • Öyle olur umarım ^_^ sizce spor ve uygun bir diyetle 10 kilo ne kadar kısa bir zamanda verilir?

• Benimde her yerim agriyor gecer

1|0
    0|0
Yükleniyor...