Sizce Beşiktaş-Konya Maçında Kaleci Günayın Yediği Golde Şike Varmıydı?

Sizce konya Beşiktaş maçında Kaleci Gunayin yediği golde şike varmiydi? Ben hayatımda ilj defa kornerden gol yiyen kaleci görüyorum

• şike var
    100% (5)47% (9)58% (14)Oy Ver
  • şike yok
    0% (0)53% (10)42% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gençlerbirliği maçındaki gole şike varsa bunda şikenin alası var
    burada mevzu şike olup olmaması değil bunların amaçları Galatasaray'ın Şampiyonluğunu gölgelemek akılları sıra bir algı operasyonu yarattılar ama bilsinlerki kuşların ne dediği umurumuzda değil
    Çünkü aslan bir kükredimi kuşların sesi duyulmaz.

2|1
    1|2
    • Aynen kardeşim akılları sıra iftira atıp şampiyonlugumuzu golgelemeye calisiyorar yarin gistericaz onlara

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 8

• Galatasaray maçında şike var diyenler buna ne diyecekler çok merak ediyorum. Kendileri çok temizmiş gibi bir de konuşuyorlar ya ona şaşırıyorum. Yarın Arenada hesabı sorulacak zaten.

0|2
    1|0
    • Aynen kardeşim yarın cevabı alacaklar

• Eğer GS maçında şike varsa FB nin attığı golde ve BJK nin yediği golde ağa babası var bu kadar net 3 golede bakın en anormali hangisi sıralama böle olur,
    1 BJK yediği gol
    2 FB attığı gol
    3 GS attığı gol en temizi bizimki algı operasyonu bunlar tabi günah almıyorum her kaleci kötü gol yer.

0|0
    0|0
  • Şike olması için şike yapan takimin bir amaci olmasi lazim. Konya 7. olmak için mi şike yapacak velev ki yapti Günaya verecek kaç paralari var. Her şeyi geçtim karşıda Şampiyonlar Ligi mücadelesi veren Şerefli bir takim var. Şike tam tersi şekilde olur. Amaçsiz bir takimin kalecisi, şampiyon olmaya çalişan bir takimin maçinda elini çeker mesela?

0|0
    0|2
    • Kornerden gol Yenimi hiç bir kere bir takımın sike yapması için parası olmasi lazim gsde para var mı

• Kornerden gol yiyen ilk kaleci Günay değil, Rüştü bile zamaninda yemişti. Ki Günay daha kariyerin başinda genç bir kaleci. Ben Gs şike yapmiştir hiç demedim. Emin olmadiğim birşeye vardir diyemem. Ama iki pozisyon ve maçlarin önemi takimlarin menfaatleri çok farkli. Kiyaslanamaz.

• Alakası yok şikeden günay daha comez bir kaleci adamın ma tecrubesı toplasan 5-6 mac ve şanssızlıktan yedı

0|0
    0|2
  • O maçta yok gs gençler maçında var

0|0
    0|0
  • İlerde durduğu için topu alamadı bukadar basit. Şike yok.

0|0
    0|2
  • şike vardı bence.

0|0
    0|0
  • sen maç izlemiyorsan görmezsin kornerden gol türkiyede bu aralar olmadı ama diğer liglerde sezonda 2-3 kere oluyor talihsiz bir gol günay için sağ taraftan son hız geliyor adam ileri çıkmış hem geri dönmek hemde sağdan gelen topu yumruklamak ve dışarı çelmek çok zor değil imkansız gibi ayrıca günay kim için şike yapacak konya'nın amacımı var beşiktaş'ın yenilmese şampiyon olacak halimi var komik

0|0
    0|2
    • O zaman kimse Ferhata şike yaptı demesin

• Ferhat'ın ki başka olaya taraf açısından bakıyorsun ingilteredeki ankette %80 kusurlu dedi şike denmez ama normalde değildi elini çekmemesi gerek girsede şike değil illa bu başkanı gs şampiyon olsun derse oyuncuda etkilenir sadece pozisyon değil ilk dakikalarda saçma çıkışlar yaptı kaleyi boş bıraktı yani olmaması gereken hareketler böyle şampiyonluğa yakın bir yerde kırılma maçında beşiktaş'ın golüyle kapatılmaz o amaçsız bir maç

• hiç boşuna salak salak algı operasyonu gibi televizyondan duyma laflarla kelime kalabalığı yapmayın bu ligte şikede olsa kimse fb gs'nin kupasını almaz denemez fener şikeyle kupa aldı cezada yedi ama kupa kaldı olan olur bu ligte ayrıca beşiktaş şike yapacak cesarette olsa şampiyon olur

Yükleniyor...