Vücut geliştirme yapıyorum ama anında 2 kilo verip hacim kaybediyorum haftada 1 uğraşım yüzünden çok saçma değil mi?

Haftada 4 kez salona gidiyorum ama haftada 1 şey m*** yapıyorum 33 cm kolum vardı şu an 32.3 cm Göğüstede ölçü kaybı var.
Fakat anlamadığım beslenmemide aksatmadım 1 m***** yapıyorum çabuk boşalan biriyim zaten 1 m*****n ile 1.5 - 2 kilo arası veriyorum çok fazla eforda sarf etmiyorum niye böyle oluyorum? O kadar sinir oluyorum ki şeyimi kesesim ya da taşla ezesim geliyor.
Dün sabah aç karna 59.9 kiloydum bu sabah aç karna ise 58.1 kiloyum. Beslenmemi aksatmadım 3.5 litre su içtim hatta dün. Ma***** 2 kilo veridiyor mu? Ben dayanamıyorum illa çekesim geliyor her hafta ona bile zor dayanıyorum. Sizce ne yapayım nasıl soğuturum kendimi?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• sacma bence de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok saçma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ne alakası var ya buna inanman çok saçma alakası yok yeterince okuyup araştırmıyorsun ne kadar kalori aldıgını ve yaktığını bilmen gerekir

0|0
    0|0
  • Masturbasyonla kilo kaybetmezsin merak etme spermde çok çok az protein var öyle sandığın kadar değil hatta daha çok yap, daha çok ye günlük yiyeceğin miktarı aşacaksın ve çok uyu belkide sende testosteron eksikliği vardır çobançökerten otunu kaynadım her gün içeceksin kısır şeyi kalkmayanlar içiyor o bitkiyi testosteronu arttırır testosteron ve büyüme hormonu uyurken ve karanlıkta aktive olur ve saat 12 ile 3 arası en çok salgılanan saatlerdir süt ve süt ürünlerinde büyüme hormonu vardır

0|0
    0|0
  • Taşla ezilir mi ya günah günah 😃

0|0
    0|0
  • mast eger zayıflatıyorsa ben şimdi yok olmuşdum :D

0|0
    0|0
    • Bende böyle tepki veriyor galiba :S 1 kilo da değil 2kilo hemde mast yapmadığım zamanlar hiç kilo vemriyorum

• keşke bende öyle olsam sabah akşam mast yapıyorum ama ayı gibiyim hiç kilo verdirmiyor :(

• haftada 1 çok değil mas.. olayı sana 5-6 gr protein kaybettirir o kadar çok sıkıntı değil vücut gelşitirme için

0|0
    0|0
    • Bende aşırısı zararlı diye duydum ama ben haftada 1 yapıyorum. Ne güzel tam kilo aldım diye sevinirken masturbsyon yaptığım gün kendimi spordan soğumuş ve zayıf hissediyorum başka mantıklı açıklamada göremiyorum hep masturbsyon sonrası kilo kaybı yaşıyorum.

Yükleniyor...