İtalya ligindeki Galatasay kim sizce?

galatasaraylıyım ama italya liginide az çok takip ediyorum ordaki en iyi takım hangisi sadece juventus gibi zenginlik açısından demiyorum. Yani oranın galatasayı hangisi? :))

Güncellemeler:
bana göre inter ya da milan olabilir?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Juventus

0|0
    0|0
    • juventus daha cok fener sanki. Sen bu yıl ki şampiyonluk açısından değerlendirdin sanırım

Erkekler Ne Diyor 13

• İtalyanın gs si milan şikeyle devlet desteği ile iş yapan

juve italyanın fb si şike yapmadan şampiyon olan ama şike ile darbe vurulan şuanda şike yapmadıgı ortaya cıktı kanıtlandı ve federasyona tazminat davasını açtı federasyon rutbelerını gberi verelım dıye juve nın kapısında surunuyor 500 milyon € tazminat davası actı juve futbol federasyonuna

0|0
    0|1
  • valla italyayı bilmem de türkiyede fenerbahçe neyse almanyada bayern münih o.. ikisi de en iyi ve kendi taraftarından başka seveni yok :D

0|0
    0|0
    • italyadaki juventus türkiyedeki fenerbahçe o zaman. :)

• juventus en iyisi

0|0
    0|0
  • Milanin avrupa kariyeri iyi ligi kötü. Juve nin lig çok iyi avrupa kötü. Gs gibi ikiside iyi yok

0|0
    0|0
  • bence milan !!

0|0
    0|0
  • Juventus gibi şikeden kume dusurulmus bir takimi Galatasaray ile bir tutman cok yanlis.

0|0
    0|0
    • bir ttmuyorum aksine juventus gibi olmayan biri diyorum juventus=fenerbahçe olabilir mesela. Ben gs yi souyorum

• Olabilir ama milanin 18 lig sampiyonlugu var juventusun 31. Hem basari hem kultur acisindan bakiyorsan Ispanya liginden Real Madrid derim. Galatasarayla bire bir ortusturdugum tek takim O dur.

• oo lig degitirdik

• napoli

0|0
    0|0
  • Italy ligindeki galatasaray şu an Italy liginde ki birinci ve şampiyon olacak takımdır.

0|0
    0|0
  • Oha l. an futbol seven kiz.. Evlenek mi bacim?

0|0
    0|1
  • Benden iyi biliysun

0|0
    0|0
  • Fiorentina

0|0
    0|1
  • Buradaki en iyi takim gs mi ki shsjsk. Italya liginin sonuncusu olan parma gelse harcar gs'yi o lige bakma sen. Cimbomuda bu kadar ustun gorme

0|0
    0|0
    • öyle bişey demedim dikkat edersen. Ama milanı yenmişliğimizde çok kere görülmüş.. Benim demek istediğim oranın juventusu fener ise gs si kim?

• tamam haklısın.

• Neyse neyse.. Milan denk bence. Hem mali acidan hem oyun acisindan. Asagida biriside madrid demis hahah

• roma

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bence cok ıyı degıl orda da dengı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...