Gelecekteki sevgilim.. (hadi Sözler buyrun..)

gelmeden önce söz vermeni istiyorum senden. gitmeleri duymayacağım dilinden. asla bırakmayacaksın bir başıma. geldiğin günden itibaren hiçbir günüm, hiçbir bayramım sensiz geçmeyecek. pek fazla isteğim yok senden sev yeter. ama günübirlik değil. zamane aşkları gibi bugün var yarın yok değil. yeri doldurulacak biçimde değil. benim seveceğim gibi sev yeter..elimi tuttuğunda asla bırakma, öyle sıkı tut ki nefesimin kesildiğini hissedeyim. baktığında gözlerime tüm sevgini orada görebileyim. sardığında beni tüm sıcaklığının bedenimde hissedeyim. gülümsediğinde sana bakarken en uzaklara dalayım. öyle sev ki seninle varolayım. çok şey değil istediklerim.. Eğer geleceksennn bunları bilerek gel bana…

Sizde yazın bakaılım notlarınızı..

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şuan seninle geçmesi gereken zamanımı tek başıma geçirmenin hüznünü yaşıyorum.

Geç kalmasaydın bu kadar, her gece tamamlanmak için sokaklarda gelmezdim mesela.

Uzun ve soğuk kış gecelerinin başladığı bu sabahlara sensiz alışmak istemiyorum.

Artık güneşini üzerimde hissetmek istiyorum.

Gün saydım; günler içinde aylar saydım, aylar içinde yıllar.

“Ne kadar geçti?” diye soruyorlar, “Kanının teninden ayrılması ne kadar oldu?”

“Yıllar geçiyor da, günler geçmiyor” diyorum, “Dakikalar bir araya gelip bir çeyrek saat olamıyor…”

Biliyor musun; ben bu sıralar en çok zamana kırgınım, zamana dargın.

Hem uçup gidiyor, hem yerinde sayıyor.

Hem yok oluyor, hem de ölmezleniyor.

Ben bu sıralar en çok zamana kırgınım, zamana dargın.

Neden bu kadar inatlaşıyor ki benimle bu zaman, anlamıyorum.

Akrebi ayrı akrep, yelkovanı ayrı yelkovan olup çıktı; bir günü yirmidört saat değil, bir haftası yedi gün değil, bir ayı dört hafta değil…

Ne saati saat, ne günü gün, ne haftası hafta ne de ayı ay bu zamanın.

Bozuk saatleri bile günde iki defa doğruyu göstermiyor bu zamanın...

Oysa ilaç derler bu zaman için; her şeye ilaç.

Bakma sen öyle dediklerine, ilaç falan olduğu yok hiçbir şeye.

Ne bir ağrı kesici, ne de sakinleştirici; ne kanamaları durdurur ne de yaralara kabuk bağlar.

Bakma sen öyle dediklerine, ilaç falan olduğu yok bu zamanın…

Tam olarak neye benziyor bu zaman biliyor musun: Böyle simsiyah bir boşluk gibi.

Kapkaranlık bir tünelin içinden hızla ilerliyorsun, daha doğrusu sen ilerlediğini sanıyorsun. Geçtiğin hiçbir şey yok; ne geride kalıyor bir şey ne de ileride varacağın bir ışık. O karanlık tünelin içinde sen parçalara ayrılıyorsun, parçaların birbiriyle yarışmaya başlıyor. Kafan süratle ilerliyor, kalbin yerinde sayıyor; ayakların diretiyor, ellerin öne doğru açık; koşuyorsun.

Biliyorum, bir şeye benzemedi ama işte böyle bir şey bu zaman senin yokluğunda; hiçbir şeye benzemiyor.

Sadece zaman değil; hiçbir şey, hiçbir şeye benzemiyor.

Ne gece geceye, ne gündüz gündüze benzemiyor.

Soğuk hiç soğuk değil, sıcak da öyle...

serin ve ılık; hak getire!

Ben de kendime hiç benzemiyorum sensiz.

Yani gelecekteki sevgilim, beni şimdi görsen tanıyamazsın

Aslında neye benzediğimi ben de bilmiyorum.

Eskiden sana karşı beslediğim bir umut yoktu, tam olarak ne olduğunu bilemezdim. Ne koysam terazinin öte tarafına, etkilemezdi.

Sonra vazgeçtim ölçmekten, biçmekten.

Vazgeçtim hayal etmekten seni...

Ne anlatsam, ne desem senin bir karşılığın yoktu çünkü.

Sonra sustum.

Sustum diyorum da sen yine de inanma bana.

Dile pelesenk vurdum belki, dil dönmüyor ama onun dışında ne varsa bende, öyle seni anlatıp durdular.

Şimdi senin bir karşılığın var, yokluğunun bir karşılığı var, biliyor musun; simsiyah bir boşluk, özünden ayrılmış her şey ve paramparça bir ben…

Budur işte yokluğunun karşılığı…

Yokluğun her şeyi karıştırıyor birbirine; baksana yazıya başladığımda nerdeydim, şimdi nerde!

Yazı da karıştı…

Nolur çabuk gel artık, her neredeysen bul beni :(((

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bana hiçbir konuda söz verme, sözler sınırlar insanı çünkü. Sınırsızca sev beni ama sorgulama hiçbir zaman sana olan sevdamı. Özgürce uç içimde ve bana kat kendini. Sen kal ama, asla değişme, ilk içime girdiğin halinle kal yıllar geçse de. Yarımım olma, bütünüm ol, beni arama, beni öylesine bulmuş ol. elini tutarken öyle bir sık ki elimi seni özlerkenki acılarımı avuçlarımızda sıkarak öldürelim. Acısız olsun küçük ayrılıklarımız ve sadece kendi dünyamızda olsun tüm vuslatlarımız. Sen gel ve öylesine yaşadığım hayatım gerçeklensiz gözlerinde. Tüm zayıf yanlarımı zayıf yanlarınla bileyim, tüm güçlü taraflarım bilinçlensin gücünle...

Benim ol kendin kalarak, senin olayım sen dolarak ve kendimden vazgeçmeyerek.

Seni sevmek beni özgür kılsın...

1|0
    0|0
  • Canım prensesim ve hayatım aşkı, sana söz vermeye gerek yok zaten geldiğinde bana ihtiyaç duymayacaksın ki sözlere. Gözlerime bakman yeterli ve sıkıca elimi tut, zaten bana bir ömür sahipsindir.

Şimdi sakın geleyim ocak ayına kadar yüksek lisans tezini vermeye çalışıyorum. Sonra gelebilirsin,

Gelecekteki sevgilin, aşkın, prensin...

1|0
    0|0
  • Şimdi fark ettim ki gelecekteki sevgilime pat diye söyleyebileceğim bir mesaj yok

1|0
    0|0
  • gelecekte ki sevgilim; efendi ol alırım aklını demedi deme

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• işte tam böyle bi romantık erkek bunları gözlerıme baka baka söylese ve hıssettırse asla bırakmazdım :( böyesı bulmaz benı :( nerdesın eyyy sevgili :))

1|0
    0|0
  • Belki benim kağıt param dönüp dolaşıp senin cebine girmiştir. Bak çaldın demiyorum lütfen yanlış anlama, ama bi kontrol et cebini noolur.

1|0
    0|0
  • bu kadar vıcık vıcık romantıklık bana fazla

1|1
    0|0
Yükleniyor...