Nivea nın T-bölgesi temizleyici bandını kullanan var mı?

Ben mi yanlış kullanıyorum anlamadım, burnumu ısladım üzerine kapattım 15 dk bekledim çektim 1-2 siyah nokta çıktı sadece gerisi orda :D tecrübesi olupta özel teknikleri olanlar paylaşırsa sevinirim.

Güncellemeler:
başka bir yöntem var mı siyah nokta için ? daha etkili? güzellik salonuna falan gitmem :)

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• o bantların sağlıklı olmadığını biliyorum;

ayrıca burun üstü kıllanma yapıyormuş,ne kadar doğru bilemem ama çok yerde okumuştum...

kil maskesi denediniz mi,yoğurt maskesi veya-cilt tipinize uygun herhangi bir maske?

0|0
    0|0
    • ilk kozmetik ürünüm diyebilirim :D ne yapmamı önerirsiniz?

• teşekkürler sağolun :)

• rica ederim:)

Kızlar Ne Diyor 4

• siyah noktaları çoğaltıyor o ürün

0|0
    0|0
  • dogru kullanıyosunda . pek fazla sonuc vermiyo onlar bence en iyisi kuaförler temızlıyo.. hzlı cek bantııı :):)

0|0
    0|0
    • 3 defa denedim. 2. ve 3. de ışık hızıyla çektim kimyasal kısmı burnumda kaldı :D

• tek yaşıyorum çektircek biri yok :D

• git komsuya ceksene abla sunu de :D

• 15 dakikadan fazla beklet iyice kurusun. Ben geçen annemin burnuna yaptım siyah noktaları büyüktü onda etkili oldu ama küçükleri pek fazla almıyor iyice beklet kurusun.

0|0
    0|0
  • bende kullandım beğenmedim bi işe yaradığını düşünmüyorum .. kullanılış şeklide doğru :)

0|0
    0|0
    • ya bunu ablam kullanmıştı hatırlıyorum ozaman "sen küçüksün ilerde yaparsın" demişti çakal kendine kullanmak için hepsini :D ve onda işe yaramıştı. o yuzden aldım ama benimkiler burnumla özdeşleşti herhalde çok vakit geçti tabi :D

Erkekler Ne Diyor 1

• sonuç vermiyor değil ama daha büyük problemlere neden oluyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...