Burak Yilmazi bu aralar nasıl buluyorsunuz?

Burak Yılmaz hep eleştirildi ama bence mükemmel bir forvet Trabzonspordan 5 milyon euroya aldık ve 20 milyon eurodan aşağı satmayız tahminem. Çok kişi Burakı eleştirdi Galatasaray taraftarı bile dedilerki 10dan fazla atamaz ama baki adam şampiyonlar liginde 5 gol attı bile

Galatasarayında Burakı elde tutması zor mu vede burakın performansını nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• ben sahsen burak ı cok begenıyorum basarılı buluorm hemde cok karızma

0|0
    0|0
  • Burağa hiç ısınamadım bide kendını yere atıyo akşam kartıda yedı zaten. Gol sevinci bile özenti adamın.

0|1
    0|0
  • Hala tam olarak kendi performansını sergilemiş değil ama buna rağmen o gerek ligde gerek ŞL nde Galatasarayın yıldızı, o bir gol kralı , o biir manu kabusu ! Çekemeyenler çeken bi yere geçsinler mümkünse..

0|0
    0|0
  • Adam şu an Galatasaray'ın en skorer futbolcusu. Ben oldukça başarılı buluyorum. Biraz daha gayret edip futbol tekniğini iyice geliştirirse hele tadindan yenmez. Galatasaray da geleceğin yıldız futbolcusu olmaya aday bence :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evet Burak atıyor ama adamda teknik sıfır 27 yaşındaki oyuncuya kimse 20 vermez kandırmıyalım kendimizi teknik tok top sürme becerisi yok Burak bencil ve kendine oynuyor

0|1
    0|0
  • 20 mi hahahaha 10 da bekliyim ona gönlümüz hoş olsun 5 milyonken kimse almadıda 20 olunca kapışılacak mı bu :))) üzerine biraz daha katar falcao yu alırım

0|0
    0|0
  • beleşten gol atan ve kendini yere atıp beleşten penaltı kazanmaya çalışan birisi.Ben o tür kişilere topçu demem.İsterse şampiyonlar liginde 100 gol atsın bence iyi futbolcu değil.

0|1
    0|1
    • bence Mukemmel bır golcu vede Mukkemel bır ınsan tam bıze layık.Kaç tane turk oyuncu şampıyonlar lıgınde hatrık yapmış adam geçen sene 33 gol attı bu senede aynen devam. Buyuk golcu ve Yenı Kral Burak Yılmaz. Çekemıyorsunuz ışte burak gıb bır yıldızı

• 20 mılyon euro veren varsa ucak bıletlrı benden :D 10 vrseler varya unal aysal kenıd elı ile goturur

0|0
    0|0
  • 5 kaçırır 1 atar zoru atar kolayı kaçırır her maç anasına küfür yer pres yapmaz ayağına bekler iyi özetledim mübarekler

0|0
    0|0
  • kazma dönek emek hırsızı :D

0|1
    1|1
  • burak yılmaz kesinlikle iyi bir izleyici, arif erdem i iyi izlemiş

0|0
    0|0
  • Evet bencede burak fena değil.

0|0
    0|0
  • golcülüğüne bşey diyemem harbiden yakaladımı affetmio ama takım oyuncusu değil...

0|0
    0|0
  • iyi futbolcu ..

0|0
    0|0
  • Kazmanın balonun teki mario gomez'in Türk veriyonu.

0|0
    0|0
  • Sadece topa vurabilen bir insan, futbolcu değil.

0|0
    0|0
    • arkadaşım adam şampıyonlar lıgnde 5 gol attı daha ne olsun

• Ampute futbolda da o kadar gol atan oyuncular oluyor. Gol atmak yetenek göstergesi değil.

• 1 numaralı emek hırsızı.Son maçta bile kendini yere attı ama hakem bastı sarı kartı,ligde olsa çalarlardı penaltıyı

0|1
    0|0
Yükleniyor...