Aşırı kas agrısı herkese soruyorum?

evde amatörce vucut çalışıyorum gayette güzel gidiyodu ancak son zamanlarda adonise önem vermeye başladım ve şu an adonis kası bölgesinde aşırı yanma ve agrı var bu nasıl geçer millet kas gevşetici içtim bişi olmadı kasımı yakmış olabilirmiyim?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Yaptığın sporu bin kere söyleyerek kimseyi etkilemiyosun bari yalan söyleme.

0|0
    0|0
    • neden yalan söyliyim kızım ya malmısın bir çözüm söylemiceksen yazma yalan borcum var sanki

• a. s çiçem

• Eyvallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• İki tarafta da agri varsa sorun yok iyi calismissin demektir. ama tekinde varsa sakatlamissin demektir.

0|0
    0|0
  • Kardes ayni kas grubu ust uste calisilmaz mesala adonis yani alt karin 3 gun arayla yap. Kas busefer kendini onaramaz lif yirtilmalari olur sakatliklar olur. Ara ver biraz kasi dinlerdir olmassa doktora git

0|0
    0|0
    • lif tırtılması olan taraf daha çok agrıyo reis ya geçmiş zamanlarda kazada sag bacagımda lif yırttım orası çok agrıyo

• Sakatligin nuksetmis olabilir doktora gitmeni oneririm

• fazla yüklenmişsen kaslarını yakmış veya yanlış bir hareketin zarar vermiş olabilir yarına kadar geçmezse doktora gözükmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • zorlamışsın biraz ara ver, fazla yüklenme

0|0
    0|0
  • kası yırtmışın bir ortopediste görün

0|0
    0|0
Yükleniyor...