Sitelere üye olmadıgım halde, hesabınıza giriş yapın diye e postalar geliyor emaile.

Arkadaşlar e postama bir sürü yabancılardan istenmyene e posta geliyor ve ben buna nasıl engel olucam. orda e postam gözüküyor ve herkese yayılıyor böylece.

demin bana sibergecem diye bi steden hesabınıza giris yapmak icin tılayın diyor şu kişi sizi ekledi diyor ya ben böle sitelere falan üye olmadım benim epostamı nerden biliyo bunlar bilmiyorum

sevgilim görürse ne yapıcam

Güncellemeler:
ya benim e mailimi kullanarak üye olmus olabilirlermi? giris yapmak icin tıklayın diyor ama korkuyorumda bir girersem emailim kayıtlı degilse bile kayıt ederler diye. pis bir site zaten

ama sifremi bilmeden nasıl üye yaparlar yada öylesinemi gelmistir
habersiz üye nasıl yapılırım ya, erkek arkadaşım falan görürse bu ne bicim sacmalık
NE OLUR YARDIM EDİN. ŞİFREMİ UNUTTUM BÖLÜMÜNE E POSTAYA GÖNDER YAZIYIMMI. E POSTA GELİRDE ÜYE OLDUGUMU GÖRÜRÜM DİYE ÖDÜM KOPUYOR. BEN ÜYE OLMADIM. BELKİDE SADECE KANDIRMAK İCİN YOLLADILAR DEGİLMİ

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• msnde oluyor onlar, bende ki jigolo ilanlarını görsen şaşarsın.

0|0
    0|0
    • spam onlar ya spam olarak tıkla. çok kasma kendini, git dava aç.

• ne davası ya insanla dalga gecmeeyin. spam işaretide yok msnde

• seç mesajları spam olarak işaretle var. dalga geçmiyorum bilişim suçuna giriyor bu

Erkekler Ne Diyor 2

• Spam.

0|0
    0|0
    • yaa cok mutluyum yazdım ama cıkmadı. demekki kandırmıslar allah bildigi gibi yapmıs. ne kadar kokrtum hakkım haram olsun allah cıkarsın yedikleri lokmadan

• kapat onu msn den alma email çare o

0|0
    0|0
    • nasıl almıyım. ben almıyorum onlar yolluyor üyemi yaptılar acaba. giriş yapın diyor. tıklamakda istemiyorum

• genelde alt tarafında ufacık yazıyla e-posta almak istemiyorsan listeden çıkar diye ona tıkla istersen

Kızlar Ne Diyor 1

• birisi senin e-mail adresini veriyodur siteye uye olurken dicem ama aktivasyon kodu linki falan gelmesi lazım :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...