Fenerbahçe sike yaptımı?

Sizce yillar once fenerbahce sike yapti mi bunun suclusu kimdir yoksa başka takım şike yaptıda fenerin ustune mi kaldı

• YAPTI
    88% (7)69% (11)75% (18)Oy Ver
  • YAPMADI
    0% (0)6% (1)4% (1)Oy Ver
  • GALATASARAY ŞİKE YAPTI
    12% (1)25% (4)21% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gecmisten gunumuze bakalim gunumuz veledleri 2011 3 temmuz u bilir konusur anca. Sike operasyonu degildi o bu açık zaten. Sikeyi herkes yapiyor her takim belli bedeller oduyor kimisi cidden kurban ediiyor klasik dunya duzenleri. Juventus da şike yapti 2 sampiyonluklari gitti kume dustu yildizlari kacti adamlar futbolcular gider diyen biri vardi simdi italyanin anasini aglatiyo. Cok konusmamak gerek olan olmustur mahalle karisi konusur boyle. Sike yapildiysa yapildi o vakit o spordan ilgiyi kes Alex in kovulmasi futbolla iliskimi bitirdi mesela. Turk futbolu da surunuyor 2002 2008 ucus yillari 2015 surunus yazik oldu bize

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yaptı

0|1
    0|0
  • fenerin hayatı şike zaten

0|1
    0|0
  • Fenerliler yapmadı der Gs'liler yaptı der

0|1
    0|1
    • Belli olmaz valla yaptıysa yaptı diyenler de var

Erkekler Ne Diyor 9

• Şike yapanlar cezalarını çekti zaten bu senin benim söleyeceğim birşey değil ortaya çıkıyo herşey. Genöler kalecisi yok elini çekti iyide gol olduktan sonra çekti ve bir kanıt yok olayıda KS den başka biyer konuşmadı 2 gün dışında :) Yani yok öyle birşey şike yapanlar Türkiyede olmasada avrupa cezayı gözümle görmedim yaptı yapmadı ama ceza yedi sonuçta buda bir kanıt.

0|0
    0|0
  • Yaptiiii

0|1
    0|0
  • galatsaray gençlerbliği maçında bana şikeli geldi gs nin attığı gol

0|1
    1|1
    • Banada şikeli gelmedi direk şikenin kendisi

• hayatı şike ile dolu

0|1
    0|0
  • Evet yaptı.

0|0
    0|0
  • Ergonomik bünyeler hatırlamaz Türkiye'de şikenin mucidi Galatasaray'dır

0|0
    2|1
    • Doğru

• Eksi, artı falan afedersin skimde bile olmaz kardeşim :D

• :D haha

• Yıllar önce değil 1-2 sene önce

0|0
    0|0
  • gs ve fb yaptı

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'ye karşı başlatılan soruşturmadaki polis ve savcıların şu an nerede olduğu her şeyi açıklıyor bence

0|0
    0|1
Yükleniyor...