1 yıldır sevdiğim çocuğa ondan hoşlandığımı söyledim.

Bir çocuktan hoslanıyordum ama tanımadıgım için bir türlü açılamadım.Bugün söyledim.Sınıfımızdan bir arkadasım onun yakın arkadası ama sevdiğimi bilmiyordu.bugün bahçede geziyorlardı sevdiğim çocukla ben de arkadasımla geziyordum o dedi ki söyleyelim işte o çağırsın dedi.söyledik nasl bir cesaret geldiyse artık.ben 1 dk sonra filan yanlarına gittim.İsimiyle hitap ettim 5 dk konusabilir miyz? dedim.konusmaya basladım.uzun zamadır senden hoslanıyorum ama gelip söyleyemedim dedim.benim için önemli olan içimde kalmaması önemli dedim.o da bir keresinde duyguların karşılıklı değil dedi.o laftan sonra zaten adım atmadım sınıfıma çıktım.Aslında net bir şey söylemedi evet ya da hayır.çocuk çok rahattı niye korkacaksın doğal seyler bunlar dedi.sizce neden böyle yapmıştır?

Güncellemeler:
net cevap vermemesi kafımı karıstırdı.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• seni sevmiyor kız o :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• heyecanlanmamis demek ki dedigi dogru tek tarafli bir duygu..

tek tarafli olmasa bile sen yapacagini yapmissin artik birsey yapman dogru olmaz..

seviyosa seni gelir sevmiyosa yolu acik olsun..Allah karsijna daha iyilerini guzellerini cikarir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım yaaaa :( demek ki senden hoşlanmıyor sana da net bir cevap vermediğine göre hani yedekte bulunsun hesabı var ya onun gibi düşünüyor.Sen onu sevdiğini söylemişsin sonuçta cesaretini toplayıp,bu saatten sonra senin yapabileceğin hiç bir şey yok.Anladığım kadarıyla çocuk çok rahat birisi.Unut yani yapabilecek hiç bir şey unut demek kolay biliyorum ama unutmak zorundasın o çocuktan sana hayır gelmez :( üzgünüm şu an seni anlayabiliyorum...

0|0
    0|0
  • senden hoşlanmıyor malesefki

0|0
    0|0
Yükleniyor...