Saçınızla oynanmasını sever misiniz? Ben bayılırım :)

Saçınızla oynanmasını sever misiniz sizde? Biri ne zaman saçımla falan oynasa uykum gelir sizede oluyor mu?

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• Okşanmasından ziyade okşamayı severim... Dizime bağını koyup saçlarını okşadığım zamanlar geldi aklıma :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kızların büyük bir çoğunluğunda böyle bir durum var

ben ise sevmem değil ama o kadar etkilenmem saçlarımın okşanmasından :)

0|0
    0|0
  • bilmem hiç saçımı okşayan olmadıkı ama olursada fark etmez huzur bulabilirim belki neden olmasın

0|0
    0|0
  • Ablama sırnaşıp kendimi sevdiriyorum. Ehe.

0|0
    0|0
  • Öpüşürken, boynumun arkasındaki kısımların tutulup çekiştirilmesi ve karıştırılması arasında yaşanan o belirsiz fiiliyatı seviyorum ben..

0|0
    0|0
  • galiba aynı ruh haline sahibiz , Benimde birisi saçımla oynayınca uykum geliyor ve sevgilimin saçlarımla oynaması hoşuma gider :) saçlarımın kıvırcık oluşu onları kıvır kıvır etmeye çalışması çok hoşuma giderdi :)

0|0
    0|0
  • vücut dilinde bir kadının saçıyla oynaması neyi ifade ediyormuş biliyormusun?

0|0
    0|0
  • Ahhhh ah...

0|1
    0|0
  • malesef sevgilimde devar aynı şey o yüzden sürekli saçlarını okşamamı istiyor ve ben her gece olmasa da ara ara gerginliğime denk gelip bu durum kavga sebebi olabiliyor

0|0
    1|0
  • sacimla oynamam ama sevgilimin saciyla oynamasi hosuma gidiyo nedenseee artik :)

0|0
    0|0
  • Uyku problemi olanlar ilaç içmesin, saçıyla oynasın :)

0|0
    0|2
  • sevgilim bayılır :)

0|0
    0|0
  • jöleli değilse oynana bilir, ben de oynamayı severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ben hiç sevmiyorum yha hatta dgıcık oluyorum çoğu insanın hoşuna gider uykusunu getirir hatta rahatlatır ama beni çok rahatsız ediyor bende mi bi anormallik var:)

0|0
    0|0
  • Çok asırı oynarım boyarım kestiririm kaynak taktırım cıkartırım falan ama artık yani 2 3 aydır yapmıyorum öyle şeyler :) :)

0|0
    0|0
  • severim saçımı bozmadan oynasın.

0|0
    0|0
  • Bayılırımmm :)

0|0
    0|0
  • severimm çocukken babam uyumadan önce annemin sıkı sıkı ördüğü saçlarımı açardı diplerine de masaj yapa yapa oynardı yarım saat bi saat .kedi gibi mayışıp kalırdım orda :)

0|0
    0|0
  • kardeşimde saç oynama hastalığı var annemikiyle bile oynasa nasıl kızıyorum bana dokundugu zaman saçlarıma çığlık sesleri yükseliyor evden.

0|0
    0|0
  • Şu şeyi bana da öğretin. Saçımla oynadıklarında uyuyayım.

0|1
    0|0
  • bayılırımm :)

0|0
    0|0
  • Başkasının saçıma dokunmasından nefret ederim ama kendim bütün gün oynarım

0|0
    0|0
  • kuoföre gittiğimde saçımı yıkamasına bayılıyorum masaj yapar gibi oluyo

0|0
    0|0
  • Sadece uykuya dalma aşamasında dokunsun.

0|0
    0|0
  • nefret ederim

0|0
    0|0
  • severim

0|0
    0|0
  • uyku gelmesi sandığınız şey hep cinsel dürtü

neden herkes uykum gelir diye paravan kullanıyo

1|0
    0|0
    • Ciddi misin? Bunu bilmiyordum ama babannem saçımla oynayıncada uykum geliyor anlamadım

Yükleniyor...