Kım yasasın annen mı baban mı aşkın mı?

annenız babanız eşiniz bu üç kişiden birinin hayatını kurtarmak sizin elinizde olsa yalnız birini kurtarabiliyorsunuz öteki ikisi hayatını kaybedecek olsa kimi kurtarırdınız annenizmi babanızmı eşinizmi

• Annemi kurtarırım
    80% (8)100% (3)85% (11)Oy Ver
  • Babamı kurtarırım
    10% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Eşimi kurtarırım
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
herkes annem dıyor boyle olucanı tahmın edıyordum
sahsen bende annemı secerdım bı erkek olarak bıraz uzuldum tabı benım cocukta boyle dusuncek olunca ve buyunce ama

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Herkes yaşasın ben ölürüm.

0|0
    0|0
  • Baba yı hıc sevmem ama kardeslerıme kım bakar o zaman ? Annesız yada sevgılısız yasayabılırız ama baba olmadan kucuk kardeslerımın gelecegı cok zor olurdu

0|1
    0|0
    • valla cok guzel anlatmısın bıraz rahatladım ya benım cocuklarda boyle dusunurse yandık herkes anneyı secıyo bayanlar sewınıyodur

• annem calısıpta bakamazdı aıleden kımsede yardım etmezdı kusura bakmada gercek bu

• kımse bısey demedı saygı duyuyorum kesınlıkle bı baba olarak ıyı geldı yanı nede olsa ılerde baba olcam

• garip olucak ama bence ben eşimi kurtarırdım çünkü eminimki ne babam ne annem birbirleri olmadan gerçekten yaşıyabilir

0|0
    0|0
  • ben hakkımı onlara vereyim ölmesin onlar

0|0
    0|0
  • babam yok annemi seçerdim o yüzden seçim benim için kolay oldu sevgilimde olmadığı için hiç içim acımadı valla :D bi tek annem var zaten

0|0
    0|0
    • benım babam var ama genede annemı secerdım sewgılım olsa bıle annem benden hıc ayrılmaya tek sewgılım

• neden böyle bir seçim yapmak zorunda kaldığımız sorular soruluyor?

Hepsi ayrı can parçasıdır..

0|0
    0|0
    • tabıkı hepsı canımız sızlerde canımızsınız allah hepımıze ve sewdıklerımıze uzun omurler versın sadce bı fılmden etklendım sordum

• Soruda yaratıcılık. Ve yaş aralığı.

Ve akan yaşlar gözlerimden, yüzümün sıcaklığını hissetmesi.

0|1
    0|0
  • ara ara kendinize eziyet edin acayip yaratıklar.

kendini kırbaçlatmayı da dene.

0|0
    0|0
  • Annemi kurtarırım

0|0
    0|0
  • 3üde yaşasın niye böyle seçenecek sunuyosrsunuz arkadaş.

0|0
    0|0
    • allah herkese uzun omur versın bı ffılm ızledım ordan kafamda kaldı allah namızı babamızı sewgılımızı korusun

• Bu nasıl bir soru yahu:(

Annem yok

Babam 90 yaşında ve çocuğum var eşimi seçeceğim kesin sanırım. Zor bir soru.:(

0|1
    0|0
    • ewet zor bır soru gercekten ınsan bekarsa genelde anneyı secer kız cocukları bazıları babayı secer uzun sure ewlıysen esını secersın kurtarmak ıcın ama seceneklerde cocuk olsaydı ınanın cocugu olan ne ana ne baba ne sewgılı bı cogu cocugunu kurtarırdı bence

• hepimiz ölelim ameke.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hepsi yaşasın ben öleyim

0|0
    0|0

• ben öleyim

0|0
    0|0
    • kımse olmesın allah hepınıze uzun omur versın sadce sordum bı fılmden dolayı sen yoksun ama ya anne ya baba ya sevgılı

• )) banada dılesen agzınamı yapısır

• bencillik ettim:D

sanada hayırlı ölümler dilerim

• baba yada baba adayları direk annelerini kurtarıyo...

:)

0|0
    0|0
    • anne adayları sevının valla ben kafayı yedım ya bende baba olucam ya ılerde

• Babam,Aşkım Üzgünüm..

0|0
    0|0
  • mon maman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...