Bu işten anlayan birisi çözebilir mi? . Ben çözemedim doğrusu :(

Gün 1

Yeni tanıştık az konuşuyoruz (kurs da)

gün 2

çok konuşuyoruz akşam beni faceden bulup ona söylediğim komik bir sözü mesajla yolluyor. Ve saatlerce yazışıyoruz gecenin 4ne kadar.

gün 3

Evi ve kurs arasında baya mesafe var abisin okulu kursa yakın onu almaya geldi ama 2 saat erken gelip benle vakit geçirdi birlitke arabayla gezdik. Konuştuk falan. Evlilik hakkında ilişkiler hakkında ben gençliğimi yaşamak istiyorum geç evleneceğim dedi, bende insan eşiylede hayatını yaşayabilir dedim. Biraz onu konuştuk.

Arabadan inerken "Yarın millet sorar aranızda birşey var mı diye, ama sadece arkadaşız" dedi. Bende aynen öyle falan dedim.

Ne yani, sakın beni yanlış anlama sana o gözle bakmıyorum mu demek istedi yoksa daha yeni tanıştığımız için mi? bir erkek neden bunu der?

Güncellemeler:
Cok gentlemen, kapiyi tutmalar falan.

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç neden söyleyeyim hemen;

Birinin arabasına biniyor ve 2 saat ortalıktan kayboluyorsun, hakkında yanlış düşünmesinler diye öyle demiştir.

Sen ona "Evlenmeden vermem" mesajı vermişsin o da sana "vereni bulurum, sevgili olduk sanma" mesajı vermiş

Daha ilk buluşmada evlenmekten bahsetmişsin veya konuyu o da açmış olabilir, birbirinizin ağzını yoklamışsınız ve o senin kolay bir kız olduğunu düşünerek, "kaçan kovalanır" taktiğini kullanmış ve araya mesafe koyarak ona daha çok hayranlık duymanı sağlamış, görünen o ki, taktiği işe yaramış :DD

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• seven bir erkek sevgisini çevreden duyarlarmı diye asla çekinmez seven bir erkek gerekirse oan ferhat gibi dağları dermek ister dağlara çıkıp aşkını bağırmak herkese anlatmak çağırmak ister içi içine sığmaz gizlemeyi brak tam aksine herkes duysun ister o kişi kesinlikle senden bişiler gizliyor oyüzden öevresi duymasın istiyor sakladığı bişiler var

0|0
    0|0
  • sana abayı yakmış onu demek istiyor..çok net bellidir bu...ama daha vahim bi durum var...da ayrı yazılmaz:) (kurs da)

0|0
    0|0
  • senden başkasına da yazıyorsa kulağına gitsin istememiştir.

0|0
    0|0
  • seni deniyor, kendini agirdan satmaya calisiyor..

bu arada sabah 4'e kadar mesajlasiyonuz vay bee, kizim sabah namaza kalk desek mirin kirin edersiniz yaa Allahtan korkun...

0|0
    0|0
  • bence zarf atmış.. bir tür strateji.. aklına bunu sokmak için.. yani amacı tabiiki duygusal.

0|0
    0|0
  • benim amacım ciddi bir ilişki değil, ama sen çok çekici bir kadınsın ve seninle çılgınlar gibi sabahlara kadar sevişmek istiyorum '' demek istiyor

0|0
    1|0
  • çok belli değilmi

0|0
    0|0
  • takılacak birilerini bakmaya başlamıştır

0|0
    0|0
  • Günlere mi böldün la..

st. petersburg' ta olabilirdik şu an.. :(

0|0
    0|0
  • bence adam gay

0|0
    0|0
  • zaman zaman zaman :)

0|0
    0|0
  • başka konuştuğu vardır onadan

0|0
    0|0
  • daha tanışma aşamasında normaldir. bende bir kızla konuşuyorum dün laf arasında benimle evlenmek istediğini kaçırdı :) şimdilik sevgili bile olmayalım iyice tanımadan başlarsak belki çok üzülürüz dedim kabul etti oda :)

0|0
    0|0
  • Yeni tanıştığınız için.

0|0
    0|0
    • Centilmen erkek bunu herkese yapar(Kapı tutmayı). Hemen gelin güvey oluyorsunuz :) Akışına bırak, az daha devam etsin. İlerde bir şeyler olabilir.

Kızlar Ne Diyor 1

• O gözle bakmıyor olabilir büyük ihtimalle öyle...Her yakın olan illa ki duygusal olarak bir şeyler mi hissetmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...