Bir daha geldiğinde affetmeli miyim, beni gerçekten sevdiğine inanmalı mıyım?

segilimle ayrıldığımız zamanlar hep o bana geri dönüyor barışınca 1 hafat sürmüyor ayrılıyoruz.ama ayrılıncada çöküp kalıyor bildiğin halil sezai oluyor.terkeden taraf ben oluyorum ama haksız yere bırakmıyorum anlatıyorum şimdi :

bunun kız kankası var 3 senelik ama bana göre bi kızla bir erkek kanka olmaz çünkü kanka ayağıg*tayağı. benim erkek kankam olmadı olmazda ve ilkçıktığım kişde o onunda kız kankasının olmasını istemiyordum. ama bu konu yüzünden hiç tartışmadık taki kankası beni dvmeye kalkana kadar kankası bana nedensiz sataştı ve kavga ettik ondan sonra ayrıldık sonra kankasını silip geri döndü.kankasıyla tam alakasını kesmişken bu seferde basit birşeyden yine ayrıldık ayrıldıktan sonra kıız peşine dolanıyodu falan tekrar eklendi 1 hafta sonra tekrar sildi facesinden sevgilimin bakışlarından hala beni sevdiğine eminim sizcede öylemi her ne kdar ayrılsakta kopmıyoruz

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• haha ergenler sizi çocuk gibi oynuyorsunuz birbirinizle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• aynen bızde sızın gıbıyız 1 hafta surmuyor kavga ediyoruz ne 1 haftası 2 gun sonra kusuyoruz ama hep barışıyoruz sevgilin seni çok seviyor bak sende erkek bır kankanla aynı durumu ona yap sende okadar samımı ol bakalım ozaman o ne yapcak :D ama ayrılmayın ıkınızde aşıksınız

0|0
    0|0
  • bi gun o halil sezai dedigin sevgilin hak ettigini yasatacak sana. az sabret...

0|0
    0|0
  • affetmeyin yaa hic affetmeyin kati olun zalim olun alemin anasini aglatin!..

saka lan saka tabiki de seviyosaniz biraz sefkatli olun affedici olun birbiriniz kirmayin cocuklar,..

0|0
    0|0
  • inanma .

0|0
    0|0
  • Kangren olmuş kolu keseceksin. Tüm vücuda yayılır.

0|0
    0|0
  • o ilişki bitmiş geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Güzel ve espirili bi kızım bunu kendimi övmek icn soylemyrm erkrklerlede cok mesafeliyimdir bu yondednde onun takdirini cok almisimdir ancak Bazi espirilermi ciddiye aldi ama ben ayrildigimizda hic kimseye bakmadim tekliflerede sevglim var diyerek reddettim en son ayrilmamizin nedeni ygs sinavi yüzündendi ve ben ayrilalim sinava calismana engel oluyirum demistim cunku dersanede bile durmdan konusuyoduk.

• erkek kararsız kalmış seni mi seçsem onu mu seçsem diye.

0|0
    0|0
    • Ayrıldıktan sonra ben hic bir zaman yalvarmadim haksiz bile olsam ikilemde kalma gibi bi durum soz konusu degil ama kız ondan hoşlanıyor heralde

Kızlar Ne Diyor 4

• bu kanka yok internetdeki kizlar icin bunu yapan erkeklere anlam veremiyorum. haddini bildirmesi gerekirdi. benimde basima buna benzer birsey geldi. kirilan dal yerine gelmiyor güzelim. bunu tek kankasi icin yapan adam ailesi icin sana neler yaptirmaz?

0|0
    0|0
  • seni sevse boyle bi durum soz konusu bile olamazdı benm sevdigimi arkadasm dovmeye falan kalkamaz haddini bildirmesi lazımdı

0|0
    0|0
  • Gelme sevgili!

Boşuna gelme,istediğin zaman

rastgele bir sayfayı açıp okuyacağın kitap değilim ben

Ara sıra uğrayacağın bîr liman,canın çekince içeceğin

bir kadeh şarap değilim!

Üstünü değiştirmek için gelme,

ben günah çıkarma kabini değilim!

Git! Kendini başka yerde temize çek.!

Hep merak ediyordum

neden bu kadar ukalasın diye.!Ama anladım ki,

Akıl Fukara Olunca, Fikir Ukala Olurmuş..!

0|0
    0|0
  • ikinizin arasında bocalıyor sevgilin :S kötü bi durumdasın

0|0
    0|0
    • Ona soyledgmde istesem onula çıkardim o dünden raziydi ama ben ona o gozle bakmadım bakmamda ben seni seviyorum dedi

Yükleniyor...