Süper Ligin en iyi orta sahası kim?

sizce süper ligin en iyi orta sahası kim?

bence raul meireles,selçuk inan ve manuel fernandes ama manuel fernandes takımın butun yukunu ustlenmesı lıderlık yapması gercekten cok iyı bır oyuncu oldugunu gosterıyor.ben fenerbahcelıyım fakat fernandesı cok begenıyorum.cok kalıtelı bır oyuncu.

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeliyim ama manuel fernandes gerçekten kaliteli bir oyuncu fenerbahçenın orta sahaısında görev yapsın isterdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 17

• Normalde genel olarak oynama tarzına ve takıma katkısına baktığımızda açık ara Selçuk İnan derdim... ama bu sene senin de dediğin gibi Manuel Fernandes Takımı sırtlamış gidiyor , o yüzden geçen sene için aynısını diyemezdim ama bu sene açık ara Manuel Fernandes...

0|1
    0|1
  • Fernandes Toki den ev alsın taksidini ödeyelim

0|1
    0|0
  • Hepsi kaliteli oyuncular ama Fernandes gerçekten bambaşka bir oyuncu Antalya maçında Almeidaya attığı pası kimse atamaz ligde

0|0
    0|0
  • Sen kal, biz gidelim..

Playstation oynayalım, Barcelonayı sen al..

Organ mafyası ol, böbreklerimizi verelim..

Ajdar'ı başkan adayı göster, oy verelim..

Adam vur, cinayeti üstlenelim be FERNANDES! :))

0|2
    0|0
    • çok özür. fenerliyim ve bu yazılanların bir çoğu Selçuk İnan milli takımda kesik yediğinde yazıldı.

• Ne kadar zaman önce peki?

• Ben de hasta fenerliyim ama bu ülkede tezahüratın kralı bjk taraftarına aittir.bizle çalan taraftayız :)

• Fernandes

Selçuk İNAN

0|0
    0|0
  • sivasın stadıı türkiyenin tam ortasındaki saha sayılır. o yüzden sivas 4 eylül stadı en iyi orta sahadır

0|1
    0|0
  • Kul fanidir yol mukaddes,

Birgün verlecek son nefes,

Orta sahada tek adres

-Manueeeeeeeel

-Fernandeeeeeees

-Manueeeeeeel

-Fernandeeeeeees

0|1
    0|0
  • tabiki fernandes...

0|0
    0|0
  • Manuel Fernandesi henüz izlememiş olanlar tabi ki selçuk veya meireless diyecektir bu soruya

0|1
    0|0
  • necip uysal

0|0
    0|0
  • karşılaştırmaya gerek yok bence. Tek isim, fernandes.

0|0
    0|0
  • fernandes şuan için bir adım önde yerli olarak soruyorsan eğer selçuk inan derim.

0|0
    0|0
  • fenerliyim ama fernandes derim.Sonra selçuk ve meireles gelir

0|0
    0|0
  • fernandes ve meirelesi bi takıma koy tamamdır :D

0|0
    0|0
  • manuel fernandes

0|0
    0|0
  • selçuk inan'ı bu ikiliyle kıyaslamak hatadır.Dün claverley ders verdi adeta selçuk inana.

0|0
    0|1
  • Meireles daha Fenerbahçede müthiş oynuyor diyebileceğimiz bir oyun sergilemedi ama Liverpoolda favori oyuncularımdan biridi bence Meirelesi biraz beklemek gerek Selçuk İnan tartışmasız geçen sene ligin en iyi oyuncusuydu ama bu sene biraz o da vites düşürdü Selçuk vites düşürürken Fernandes vites artırdı bence 1-Fernandes 2-Selçuk 3-Meireles

0|0
    0|0
Yükleniyor...