Erkek arkadaşınızın hangi özelliğinden dolayı ona karşı bir ilgi duydunuz?

geçengün yolda yürürken 20 mili yaşlarda bir çift gördüm el ele dolaşıyorlardı ama bana garip gelen erkeğin epey bi kilolu ve bonus saçlı kızın ise zayıf ve çok güzel olmasıydı hakkatten merak ediyorum siz çıktığınız erkekğin hangi özelliğinden dolayı ona karşı bir ilgi duydunuz hangi özelliğisizi cezbetti?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• kesinlikle görüntüsüyle ilgili değildi bir şekilde boşluğa düşüyordum ve beni kurtarıyordu üstelik farkında bile olmadan

0|0
    0|0
  • Kişiliğine bakmıştır kesinlikle o kız.

0|0
    0|0
  • belki kişiliği etkilemiştir kızı bende bi erkekte önemli olan kişiliktir... yani ilk görüşte sempatikliğiyle falan ilgimi çeker ancak kişiliği bozuk biriyse ondan nefret etmeme sebep olabilir...

0|0
    0|0
  • benim erkek arkadşım da pek yakışıklı sayılmayacak biri ve arkdaşlarm onunla beraber olma yanına yakışmıo tarzı şeyler söylediler. ama beni cezbeden tarafı beni güldüreblmesi zor zamanlarımda yanımda olmasıydı dış görünüşe önem vermeyen kızlar vardır bişeyler paylaşablckleri güveneblecekleri erkeklerle beraber olurlar:)

0|0
    0|0
  • çekingen olması, bana değer vermesiydi ilk dikkatimi çeken.

0|0
    0|0
  • espirili olmasıydı ve azıcıkta dış görünüşüne bakmıştım tamam azıcık değil baya bi :):) ama şimdi hiç bi önemi olmadığını anlıyorum .

0|0
    0|0
  • dürüst, çalışkan, yakışıklı, göbekli, geniş omuzlu ve bana değer veriyor özelliklerinin tümünü ayrı seviyorum :):)

1|0
    0|1
  • espiri yeteneği mimikleri. çok komikk benim aşkım:)

0|0
    0|0
  • Beni ona ceken, benden hic vazgecmemesi, bana cok deger verdigi icin bunlarda beni ona asik etti

0|0
    0|0
  • İlk başta dürüst olmasıydı. Gerisi daha sonra geldi.

0|0
    0|0
  • düşündüğümde ne fiziksel ne de karakter olarak olumlu bir şey bulamadım ama aşıktım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• muhemelen kilolu ve bonus kafalı olan

esprili

eğlenceli

kendiine güvenli

ve

söylediğinin arkasında duran birisiydi

0|0
    0|0
  • Ne yani, kilolu erkeklerin güzel kadınlarla çıkma ve seks yapma hakkı yok mu?

1|0
    0|0
  • kesin bahsettiğin yer İzmir' dir :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...