Kendimi çok kötü hissediyorum...

kendimi boşlukta gibi hissediyorum..iki tane yakın arkadaşım vardı biri eski mahalledendi şimdi ygs ye hazırlandığı için çok yoğun ve çok zor görüşüyoruz...öteki de sınıftan.ama şimdi bizim sınıftan başka bi kızla daha çok yakınlaştı ve ben kendimi yalnız hissediyorum...11. sınıfım ve derslerin stresi de beni çok sıkıyor..okulu sevmiyorum...her gün eziyet çekiyormuşum gibi geliyor..çok yoruldum artık her şey çok anlamsız gelmeye başladı...sürekli ağlamak istiyorum..lise biran önce bitsin istiyorum..napıcam ben yardım edin 2 sene böyle geçmez..(ki zaten hiç geçmeyecekmiş gibi geliyo)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Her ne kadar ben istemiyorum diyeceksen de, bence bir sevgili sana iyi gelecektir... Belki derslerini aksatmana sebep olacak, belki seni üzecektir ama şuan senin ihtiyacın olan o güven duygusu, o huzur, o mutluluk hissi ancak seni anlayacak bir sevgili tarafından sağlanabilir...

0|0
    0|0
    • belki de öyledir..ama şu anda herkesin derdi gönül eğlendirmek olduğu için...o güven duygusunu verecek birinin karşıma çıkacağını sanmıyorum...etrafımdaki ilişkileri olanlara bakıyorum hepsi de pamuk ipliğine bağlı...böyle ilişkiler bana gelmez ...

• Hani şu çok yakın olanların dışında sevdiğin iyi anlaşacağını düşündüğün arkadaşalrınla vakit geçirmeye çalış... Belki onlar biraz da olsa yardımcı olurlar sana...

• olabilir..belki olurlar...denemekle bişey kaybetmem..

Erkekler Ne Diyor 6

• ahh o eski yıllar diyesim geldi lise yıllarım geçecek arkadaşım bu günlerin geçecek zaman geçecek oturup bu günlerini özleyecek ve hep bu yılları anacaksın yorma bence kafanı böyle şeylere ve derslerine ver kendini seni tek kurtaracak şey arkadaşların degil derslerindir...

1|0
    0|0
    • evet ama moralim bozuk olunca ders çalışasımda gelmiyo ki..

• tamam..saol..umarım işe yarar

• ben umuyorum

• kendini birakma derslerine onem ver sevgililer etrafinda da gordugun gibi surekli degisiyor elindeki kariyerin okulun meslegin ve ailen degismeyen seyler bunlara asil gerisi gelecek..

1|0
    0|0
    • zaten şu anda beni okula bağlayan tek şey iyi bi üniversite kazanmak istemem...yoksa hiç çekemicem okulu...

• bak ne güzel senin ailenle aran iyi benim hiç iyi değil evde hep kavga gürültü dayak olur bizim her ne kadar üzülsemde elimden bir şey gelmez istediğim hep bir üniversite yaşadığım yer de kötü şu yaşıma geldim hala dayak yiyorum ailemden

• çok üzüldüm gerçekten..inş ailenle aran düzelir..

• inan lise zamanını ıyı degerlendır gerıye donmek ıcın bır suru para wersende ıse yaramaz :D özlüycen gunlerın onlar tadını cıkar kımse ıcın kendını uzme

0|0
    0|0
  • çok ararsın lise yıllarını, hemde çok, belliki bişeyler seni bunaltmış ama hayat herşeye rağmen güzel tadını çıkar, umudunu kaybetme ...

1|0
    0|0
  • deli kıss nediyiisin sen.. bence hemmenn kaynaşıyorsun liseye ve tadını çıkarıyorsun en acilinden.. uleeen mezun oluncaa zaten hayat seni ağlatacak merak etme sen. emmee şimdi party zamanıııııı:D

0|0
    0|0
  • Benim yaptığımı yap. Call of duty oyna pc de. Yemin ederim can sıkıntısına bire bir. :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kız yalnız kaldım demiş siz hemen sevgili bulun diyosunuz ne sevgilisi ya her yalnızlıkta illa bi sevgilimi lazım zaten 11. sınıftasın senin düşünmen gerek üni.sınavın var bence arkadaşlarına biraz daha yakın ol onlar atmıyolarsa sen bi adım at sevgili gerçekten çözüm değil olmazsa yeni kız arkadaşlar bul kendine sana emir vermek istemem ama...

1|0
    0|0
    • emir olarak algılamadım..saol önerin için..beni çok ii anlamışsın...

• evet...beni birinin anlaması gerçekten içimi rahatlattı..

• teşekkürler

• yw salla keyfini çıkarr zaten ebediyen kalmıcaksın orda 2 yıl sonra bidaha görmüceksin kimseyi ünide yeni insalar tanıcaksın. tadını çıkartt ilerisini düşünerek hareket et

0|0
    0|0
    • haklısın iki sene sonra kimseyi görmicem..ileriyi düşünüyorum bende ama her gün o ortam o okula girince yine moral 0 oluyo:(

Yükleniyor...