Pazar Günkü Derbide Beşiktaş ve Fenerbahçe ortak Olup Karma Bir Kadro Kurslarda Öyle Galatasaray ın Karşısına Çıksalar Daha İyi Olmazmi?

Beşiktaş'la Fenerbahçe ortak olup bir karma kadro kursunlar oyle arenaya gelsinler çünkü. İkiside Galatasaray in şampiyon olmasını çekemiyorlar mesala kalede Volkan olsun hem Sneijder de Volkan i seviyor sizce nasıl olur?

• Olur hatta süper olur
    100% (2)55% (6)62% (8)Oy Ver
  • yok kalsın
    0% (0)45% (5)38% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Son iki maçta hakem sayesinde kazandığın maçları unuttumu korkak hadi kaç

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• t. s ile kaç senedır yapıyorsunuz aynısınıde :) beşiktaş a değilde Fenerbahçe ye bunu nasıl diyebiliyorsun onu anlamıyorum tek yendiğiniz maç bu senedi 2-1 lik maç o da alves kırmızı kart görmeseydı chedjou nun emenikeye penaltısı verilseydı onuda yapamazdıınız şampiyon olddgunu macta bile kadıkoyde fatih terim gibi galibiyeti ilke edinen adam bile yerlerden kaldırmadı topcuları mac 0-0 bitsin dıye bir yerlerini yırttı...

Fenerbahçe maçıyla arenayı açmak istediniz açılışı içinizde patlattık :)
    Asy yi biz galibiyetimizle kapattık
    Son kadıköydeki maçta t. cavuz e ugramayın diye hakan balta olcan adın kırmızı gormedıler son adam pozisyonda
    Daha gençlerbirliğini bile şikeli golle eski cıkmanız stancunun kalecinin kucagına gonderdıgı şaibeli topla kazanıyorsunuz birde gelmiş FB-BJK ortak cıksın dıyorsunuz

0|1
    0|2
    • ayrıca gızlı sorman ayrı kafa

• L*n güldürme beni a. s. k canlı hala taça cıkan top diye k. çını yırtıyorsun carşaf carşaf size yazılan kollamaları yazdım ve hala erkeksin sen gizliden cıkmıyorsun bu kadar işte çapın senin gizliden kişinin ailesine kendisine kişiliğine hakaret bu kadar basitsin

• Çok çapın varsa gizli halını engellıyoreum bana iletişime geçersin profıılım acık

Kızlar Ne Diyor 2

• Olurr

0|1
    0|0
  • Olur hatta süper olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ts gs kardeşler bunu yaptı zaten
    bknz. umut burak ceyhun olcan... neyse yeter bu kadar

0|2
    0|4
  • Ah gizli ah güldüm ama gizliden sorma yinede :)

0|0
    0|0
  • utanmasalar onu da yapacaklar

0|1
    0|0
  • Siz galatasaraylıların bu ezikliği gerçekten düşündürücü

0|1
    0|6
    • Ezikler altimizda kalanlardir 4. Yıldızı herkese inat takacağız

• Gs koyarsa ıkısınede gırecek nasıl olsa bencede ortak kadro cıkarsınlar :D

0|2
    0|1