Karşınıza çıkan insanlar için acaba bu benim kaderim mi diye düşündünüz mü?

karşınıza çıkan insan için acaba kaderimmi?acaba bununla evlilik olurmu olacak mı diye düşünürmüsünüz?bide olmadığında yinemi diyip hayal kırıklığı yaşayıp artık umutlarınızı yitirip hayata küsermisiniz..? her defa yanıldığınız için..peki doğru kişi değilmiş diyip tekrar devam edermisiniz aramaya?yada bıkarmısınız vazgeçermisinz?

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım bu soruyu insan doğru kişiyi bulana dek hep içinde yaşıyor.Sorular cevapsız kalıyor malesef.

0|0
    0|0
    • ne zaman doğru kişi olduğuna inanırız ? yani o kişinin doğru kişi olduğuna?

• bir gün yanılıcaz o olucak :)

• inş.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşamım boyunca aradım(tabiki yalan söylüyorum) onu. bir ara bulur gibi oldum. ölmüşüm sonrasını hatırlayamıyorum diyen ergen gibi; o kaderim yada herneyse o kişiyi hiç bir zaman aramadım ve aramam. eğer ki bu bir kader veya kader ürünü ise kendisi gelir mutlaka.

0|0
    0|0
  • Elbette her insanın geleceğindeki bu belirsiz şekillenimleri düşündüğüne inanıyorum. Karşıdakiyle bir gelecek göremezse zaten biter o ilişki. Elbette hayal kırıklığı yaşanıyor. Ben bu insan için doğmadım, bunu çekemem de deniyor.

0|0
    0|0
  • kaderimdeki kızı aylar önce bırakmak zorunda kaldım.

0|0
    0|0
  • ergenken bu sorular aklıma takılırdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok defa hem de. artık bu soruyu sormamın o kişinin kaderim olmayışının işareti olduğuna karar verdim hatta, o derece:)

0|0
    0|0
    • umutsuz olmak istemiyorum bnde

• bi kere cesaretim kırıldı mı daha imkanı yok toparlayamam kendimi bitmiştir benim için artık aşk

0|0
    0|0
  • işte bunun cevabını bilememek kötü,yorulmak pes etmek

0|0
    0|0
  • çok oldu öyle gerçekten olmalı dediğim kişiler yani biz tam biribrimize göreyiz dedğim kişi oldu ama işte olmadı bilmiyorum belkide olur ..

0|0
    0|0
  • sen bilmiyorsun sanırım kaderindeki insanı önceden öğrenebiliyorsun artık

0|0
    0|0
    • nası yani

• buna inanmıorum

• peki

Yükleniyor...