Varsa.. En yakın arkadaşınız hakkında ne düşüyorsunuz?

Nasıl biridir. Hangi huyunu sever, hangi huyunu sevmezsiniz. Ne süredir berabersiniz?

Neden en yakın arkadaşınızdır?

0|0
16|13

En İyi Erkek Görüşü

• eaaa

öncelikle çocukluğuma gitmek istiyorum.

insanın çocukken yaptığı sporlar falanda kişiliğine yansıyor. biz iki iyi arkadaştık . Agu ve ben ben jimlastik türü sporlara yöneldim. minderde dönmeler taklalar. kasada saltolar falan arkadaşımda karate kursuna gitti. Agu çok iyi biriydi ama bu spor ona yaramamıştı çok pis psiko olmuştu ben bildiğin fırıldak oldum. ayak üstü 50 takla falan. bizim ortamda jimnastik neyin haliyle kız oranı da fazlasıyla yüksek miktarda . doğal olarak kız arkadaşlarım erkek arkadaşlarımdan oldukça fazlaydı .bunun yansıması olarak kızlar üzerinde acayip bir özgüven oluştu bende. yani kızların üzerindeyken oluşmadı. o yaşlarda kızların üzerine falan çıkmak gibi şeyler gelmiyordu aklıma. elini tutuyordum. bir iki masum yanacıktan buse falan yetiyordu. çok iyi hatırlarım kızların abileri falan duyardı. gelirlerdi beni dövmeye.derken başlardı kavga .Agu öğrendiği sporla üç beş kişinin arasına dan dun dalardı. ben ise öğrendiğim sporla o üç beş kişinin arasından kıyısından köşesinden yağ gibi kayar sıyrılırdım. benim yüzümden çok dayak yedi Agu :D:D:DD:

canım arkadaşım benim yaa.

onu nasıl sevmem ki

1|1
    0|0
    • Hikaye ve anlatım güzel artılarım bunu ben :)

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 16

• vardi veya ben oyle saniyordum.. eskiden onun hakkinda cok iyi seyler dusunurdum severdim onun icin hersyi yapardim onu uzeni uzerdim ama simdi bakiyorumda herseyi ben yapmisim bu arkadaslik benim uzerime kuruluymus. hersey 2 kisilik olmalidir. keske o da ben gibi olsa. artik o yok cunku kafam dank etti ve bye bye dedim. bundan sonra daha secici davranicam

1|0
    0|0
  • 20 yıllık arkadaşım var görüşürüz ama onunla hala konuşamadığım şeyler var lise bitene kadar hala çok iyi anlaşırdık kendi kabuğumuzdaydık hep ama üniversitelerimiz ayrıydı o olmayınca ben biraz yırtıldım heralde ...eskisi kadar ortak yönümüz kalmadı dostluğuna güvenirim .şimdiki en yakın arkadaşım 6 yıllık üniversitede tanışıp aynı evde kaldık . ona anlatmadığım veya anlatamayacağım hiç birşey yok . doğruma da hak verir yanlışımda da yanımda olur . ama kıskançlık huyunu sevmem :)başka biriyle arkadaş olmama çok canı sıkılır

1|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım.

3 tane var..

Birinin sürekli ikaz etmesini ve etrafındaki insanları belli kalıplara zorlamasını hiç sevmem..

Ama, çocukluğumuza dair güzel anılar var..

Birinin hayatı hep kötü gidiyor sürekli sıkıntılar çıkıyor karşısına haliyle biraz depresif

ama, korunmaya ihtiyacı desteğe ihtiyacı var..

bBirisi çok sakin ve içine kapanık ben açıyorum onu bir tek bana dökülür annesi bile bana sorar nasıl diye :)) En çok onu severim :)

1|0
    0|0
  • bu siteden tanıştığım birisi var yani yazıztığım yakınımdakı dostlarımdan daha çok fayda sağlıyor bana huzur buluyorum onunla konusurken

1|0
    0|0
  • 3 adet var bunlardan.3üde çok şirince ve çok şekerceler.

1|0
    0|0
  • 5 yılımız oldu.Ön yargılı olmamamı seviyor.Onda sevmediğim bir huy yok.

En yakın arkadaşım çünkü beni ondan daha iyi anlayan bir insana rastlamadım.Ciddi anlamda kusursuz gördüğüm tek insan.O benim meleğim.Ne olursa olsun sorun yaşamayacağım tek insan.Can dostum."Hadi kalk ölüme gidiyoruz." dese sorgulamadan giderim.Burcu'M benim. :)

1|0
    0|0
  • Çok şey düşünüyorum. O iyi ki var canım ya.. En sevdiğim özelliği insanlara önyargılı davranmaması. Lise hayatı boyunca 2 kişiyi sevdi o kişide beni seviyordu buna rağmen bana çok iyi sarıldı etti hiç kopmadık.. Herşeyimi bilir, herşeyini bilirim. Sırf konuşmak için dertleşmek için gecenin bir saati telefona sarılrıız onunla.. Çok arkadaşım var akla gelmeyecek kadar çok ama dostum diyebildiğim 3 kişi var onlar iyi ki var...

1|0
    0|0
  • Az arkadaşım var zaten... Birbirimizi olduğumuz gibi kabul etmeyi seviyoruz. Sevmediğim yönleri var elbet ama iyi ki varlar.

1|0
    0|0
  • Öyle bir arkadaş istemiyorum artık.

Sanırım en iyi arkadaşım yine kendimim.

1|0
    0|0
  • benim arkadaşım yok desem inanmaz kimse ama öyle var ama akrabalardan öyle ama bana özel arkadaşım yok ama çok isterdim:(

0|0
    0|0
  • 10. seneye şeref kaldırdık.

Çünkü o süm, çünkü o aklıma dokundu.

1|0
    0|0
  • var tabi..en çok sevdiğim özeliği o kadar var ki..sevmediğim huy ..telaşlı halleri:)

1|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım yok, ama çok sevdiğim bi arkadaşım var. Sevmediğim huyu biraz kibirli olması.

1|0
    0|0
  • Manyaklığın en çok yakıştığı insan.

1|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli beraberim

1|0
    0|0
  • liseden sıra arkadasm . cok konusur basm catlar artk yanında agrı kesici alırm . ama cok can cok iyi biridir . arkadaslık nasıl olur bilir bitanedir o candr o :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...