Kömür sobasından anlayanlar bakabilir mi?

Arkadaşlar annem evde değil.bi kaç gün yalnızım.dün akşam üzeri sobayı yaktım.ev baya işininca altını ve üstünü kapattım sobanın.bir daha da açmadım.şimdi soba hala biraz sıcak ve kovanın içinde biraz ateş var. Üstünü ve altını açayım ateşin sönmesini mi bekleyeyim,yoksa gidip dışarıya dökeyim mi? yAnmasını beklersem bir sorun olmaz demi duman falan çıkar mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi o soba sanırım kovalı kovayı çıkar dışarı dök...

sonra kömülükten 4 5 tane odun al kovaya diz altına gazate kağıdı koy odunların üzerine hafif sıvı yağ dök sonra gazteyi tutuştur odunlar yanmaya başladımı köz haline gelirken 1 kürek kömür salla altı üstü açık olsun har har ses gelsin kömür kırmızılaştığında 2 kürek daha salla sonra altını üstünü kapat 2 3 saat sonra gene at :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aptal :D dün akşam yaktın hala da yanıyor diyorsun. Allah korusun soba sızıntı yapsa ne yapıcaktın zehirlenicektin biraz dikkatli olun amk :D

0|0
    2|0
    • Odam da yatıyorum herhalde, salon da soba

• direk üstüne odun at. biraz kağıt falan. o yansın sonrada kömür en ateşli anda at kömürü.

1|0
    0|0
  • aç kardeş biraz daha ev ısınsın. sonra götğr dök tekrar yak.

1|0
    0|0
  • Soba simtaş kovalı kömür sobasımı kömür biraz kaliteli galiba hala yandığına göre?

0|0
    0|0
  • KOVA ÇOK DOLU DEĞİLSE, DÖKMEYE GEREK YOK

0|0
    0|0
  • durr ellemee kıss oynak, yakacan evi sağı solu... anan gelince yakar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canım eğer kovan tam dolu değilse dökmene gerek yok,üatüne çıta karton koy yanınca kömür at ama tam kapatma uyanık halde bile anlamazsın geri verir allatn bir kaç santim açık bırak

0|0
    0|0
Yükleniyor...