Diyettttttttt sorunlari?

Fizigimi pek begenmiyorum e malum deniz sezonunu da actik. Kilo vermem lazim. Onerebileceginiz neler var? Cay spor bilmem ne falan filan?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• amacın sadece kilo vermek ise haftada 5 gün 45 dakikalık cardio egzersizi ihtiyacını karşılar amacın fit vücut ise fitness yapmanda gerekir özellikle baldır ve kalça egzersizleri beslenmeye gelirsek en sağlıklı sonuç için diyetisyen şart kan tahlili ve değerlerin çok önemli ben futbol oynuyorum kendi programımdan örnek verebilirim şeker ve karbonhidrat kullanmaman gerekir sabahları 1 2 dilim ekmek peynir zeytin ve yumurta ile geçirebilirsin öğlen ise protein ağırlıklı beslenmen gerekir egzersiz yapacağın için kasların onarılmasını sağlar akşam ise sebze yemeği veya haşlama sebze tercih edebilirsin ara öğünlerde ise sürekli meyve tüketme fındık ve badem meyveden daha yararlıdır meyve olarak elmayı önerebilirim metabolizma hızlandırıcı etkisi var ve spordan sonra yersen içindeki amino asit sayesinde fiziğinin bir süre daha sağlam kalmasını sağlar eğer spora alışık değilsen yorulduğun ve bitkin düştüğün zaman karbonhidrat yerine kafein alabilirsin 1 bardak kahve ihiyacını karşılar burdan söylemek kolay fakat azim çok önemli bir arkadaş aç karna koşuya çık demiş kimseyi kötülemek istemem ama aç karna spor spor değildir bunların yanında günde 2.5 3 lt vücut ihtiyacına göre su içmen gerekir burdan ne kadar yeterli bilgi alabilirsin bilmem ama en iyi sonuç diyetisyen eşliğinde alınır şimdiden kolay gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 tane limon suyunu 500 ml su ile karıştırıp sabah aç karnına için 1 saat tempolu koşmaya çık öglen protein agırlıklı yiyecekler akşamda salata ara ögünlerdede istedigin meyve yiyebilirsin

0|0
    0|0
  • kışın başlıyacaktın yağları yakmaya şimdi geçti yetişmez bu yaz. spor salonuna gidersen kesin sonuç alırsın onun dışında yağlı ve şekerli yiyecekleri keserek günlük düzenli koşu ve kardiyo hareketleri yaparakta güzel bir vücuda sahip olablirsiin

0|0
    0|0
  • Pekmez ye kan yapar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yeşil çay yoğurt tarçın greyfurt ananas süt ayran yağ yakar

0|0
    0|0
Yükleniyor...