Siz olsaydınız nasıl tanışsın isterdiniz veya nasıl tanışırdınız?

metroda giderken bir kızla karşılaştım çok güzeldi arada ona bakıyordum ve oda bakıyordu gibi geldi aynı üniversitedeyiz yolda giderken de dönüp bAktı birkaç kere yanına konuşmak için gidecekytim ders arasında ama yanında hep erkekler vardı sizce ne yapmalıyım ve nasıl tannışayım özellikle bayanlar yardımcı olur musunuz erkeklerde tabi...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• karşılaştığınız yerde gülümse kendini belli et önce göz aşinalığı olsun :) üniversitede etkinlik yok mu merhaba diyip duyuru yaptığını yardımcı olabilirmisin bölümün neydi adın neydi sınıfına sen duyarabilirmisin tarzında takıl zamanla zaten selamlaşırsınız ben öyle tanışmıştım biriyle

0|0
    0|0
    • ben hemen hemen her etkinlikte varım ama onu hiç görmedim aslında gidip konuşacaktım ama etrafında birkaç erkek görünce kararsız kaldım birde etkileyici bir giriş cümlesi bulmak istiyorum aklımda birşey var ama işe yararmı bilmiyorum

• neymiş o fikir kızın tanışmaya gönlü varsa zaten emin ol konuştuğun zaman terslemeyecektir

• şöyle giriş yapmayı planlıyorum...selam şimdi büyük ihtimalle bu yabancı da kim ne işi var benle diye düşünüyorsun metroda yol boyunca karşımda güzel bir kız vardı ve adını öğrenmezsem kendimi affetmeyeceğimi düşündüm ve senle tanışmak istiyorum güzel kız ...ve duruma göre şey diyebilirim burdaki erkeklerin emin ol onda onu senin çok güzel olduğunu düşünüyordur içinden onda ikisinin kız arkadaşı vardır onda yedisi cesur değildir ki bu benim için iyi ve kalan onda birin içinda ben varım sana

• selam ver...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Biriyle tanisabileceğin en iyi yer METRO'ymuş. Yapılan bir ankette ya da incelemede öyle görülüyor. Keske bunu kullansaydın :) Bayanlarin da cogu o cevabi vermis.

0|0
    0|0
  • Sevgili yapmak transfer yapmak gibidir sevgilisi olmayan kızlara bonservisi elinde olarak tanımlayabiliriz Galatasarayın Selçuk İnanı aldığı gibi eğer sevgilisi varsa kendini çok iyi tanıtman lazım ve seni istemesi lazım seni isterse eski sevgili falan hikaye olur bak Amrabat Galatasaraya gelmek için neler yaptı ama kulübü vermek istemedi eninde sonunda geldi

0|0
    0|0
    • nasıl etkileyebilirim acaba etrafında baya erkek varken zor gibi... transfer ücreti artıyor yani..

• E tabi bir oyuncuyu çok fazla kulüp isterse fiyat artar ama sen en iyi teklifi verirsen transderi gerçekleştirme şansın çok yüksek ama teliften çok o na kendini aşık etmelisin benim taktiğim bu

Yükleniyor...