Vücut geliştirmeden anlayanlar?

şimdi ben çalışıyorum bu yüzden pek vaktim yok ama işyerimde mesela 20 kg ağırlıklarla 15 dk çalışıyorum 1 saat sonra birdaha az çalışıyorum ama sık çalışıyorum sizce bunun bir faydası olur mu

0|0
18

En İyi Kız Görüşü

• Bu işin ustası son zamanlarda ct fletcher ve onun en önemli tavsiyesi ideal kiloda sık tekra. Ama vücut geliştirmek bir bütündür ve estetik önemlidir. Sadece kol omuz çalışmak olamaz. En önemli bölge bacaklardır. Ne kadar çok bacak çalışırsan o kadar çok testesteron salgılar vücut ve buda daha çok kas gelişimi demektir. Beslenmeye dikkat etmekte cabası. Hevesini kırma kendini sakatlamadan çalışmaya devam et sonrada bir salona yazıl ki vaktin boşa gitmesin 😀

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 8

• O şekilde düşünme. Şimdi hangi bölgeni çalıştırmak istiyorsan , o bölgeye ait çalışma programı yapmalısın. İnternetten araştırabilirsin. Misal 30x2 sağ kol vb. Saat olarak düşünme ve ayriyetten ne kadar çok yüklensem o kadar çok kas yaparım düşüncesi yanlıştır

0|0
    0|0
  • İllaki olur ama toplu çalış

1|0
    0|0
  • Düzensiz çalışma + beslenme vucut geliştirmez hatta aksi olabilir.

0|0
    0|0
  • Öyle pek olacağını sanmam vücudunu soğutup soğutup tekrar yapacağına günde bir saat düzenli yapman daha doğru olur

0|0
    0|1
  • Ne çalışıyosun napıyosun mesela

0|0
    0|0
    • mesela 20 kiloya eşdeğer koli tarzı şeyler var o tarz şeyler boş oturmaktan daha iyi

• Öyle pek bir şey olmaz ama en azından salona gittiğin zaman zorlanmazsın diyim

• arkadsım hiç bir işe yaramaz

0|0
    0|0
  • kol çalışıyorsundur muhtemelen iş yerindeysen olur büyür kolların

0|0
    0|0
    • yani sık çalışmak mı yoksa 30 dk da tüm gücü vermek mi

• günde 1 antreman yapman doğru olan bu ara ara çalışmak olmaz vücut sıcakken bütün antremanı tamamla

• anladım sağol kardeşim

• Yardimci oluyum ben sana

0|0
    0|0
    • şimdi koluma sık çalıştırmak mı iyi yoksa adam gibi bir kere yormak mı

• Bak kardeşim mesaj at bana ordan yaziyim sana uygula en fazla 2 haftada hissedersin geliştiğini

Yükleniyor...