Çok üzgünüm ne yapacağımı bilmez haldeyim. Kanser olabilir miyim?

arkadaşlar konuyu kısaca özetliyorum; benim dedem kanserden öldü, 5 sene önce dayımın oğlu yine lösemi(kan kanseri) n den öldü, bugün de diğer kuzenimin kanser olduğu ortaya çıktı, şimdi bütün ailemize tarama yapacaklar, çok korkuyorum, belkide ölüme çeyrek kala :((

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• JOHN HOPKINS HASTANESİ'NDEN KANSER RAPORU

1) Herkesin vucudunda kanser hucreleri vardır. Bu kanser hucreleri birkac milyara kadar coğalmadıkca standart testlerde gorulmezler. Doktorlar kanser hastalarına tedaviden sonra vucutlarında artık kanser hucresi kalmadığınısoyledikleri zaman, bu yalnızca kanser hucrelerinin testlerle saptanamayacak duzeyde olduğu anlamına gelir.

2) Bir kisinin hayatı boyunca 6 ile 10 kez kanser hucreleri olusabilir.

3) Kisinin bağısıklık sistemi guclu olduğu zaman kanser hucreleri yok edilir ve coğalarak tumor olusturmalarına engel olunur.

4) Bir kiside kanser olması, o kiside coklu beslenme eksikliği olduğuna isaret eder. Bunlar genetik, cevresel, beslenme ve yasam tarzı faktorlerine bağlı olabilir.

5) Coklu beslenme eksiklini yenebilmek icin diyeti değistirmek ve ek takviye almak bağısıklık sistemini guclendirir.

2|0
    0|0
    • ilgin ve açıklaman için çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 11

• Eğer günümüz şartlarında bulabilirseniz yüksek miktarda antioksidan içeren gıdalar ile beslenerek kendinizi koruyabilirsiniz. Kanser başta olmak üzere bir çok hastalığın patlama yapmasındaki yegane sebep de beslenmedir zaten. Bunun dışında ek olarak bilimsel olarak kanseri önlemede etkileri kanıtlanmış Propolis, Omega-3, Arı sütü ve reishi mantarı gibi doğal takviyeler kullanabilirsiniz. Tamamlayıcı (Alternatif) tıp alanında yardımcı olabileceğim konu olursa özelden ulaşabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • bizim ki genetik bi durum ama

• evet bozdum çok taktım kafama, elimde değil ama

• Sizin için hiç iyi değil bu durum biraz rahat olun ve genetik faktörler dışında diğer faktörlere dikkat edin yeter.

• Gemetik faktörler dışında birçok nedeni var kanserin.Çevresel faktörler ve beslenmede çok daha önemli.Bence kötü şeyler düşünme.Beslenmene dikkat etmen çok daha önemli kanser için.

0|0
    0|0
  • Biz yargı huzurunda bekleyen savunması önceden hazırlanmış yolu önceden çizilmiş aciz kullariz arkadaşım... Mevla herşeyin doğru olanını bilir ve yapar... Bunun için düşünce maratonu yaratmaya gerek yok. Allahın takdirine ne karşı gelinir ne de sorgulanır ben buradan tüm aileye geçmiş olsun dıleklerimi iletiyorum.. Inanıyorum ki herşey daha güzel olacak Allah acil sifalar versin.

0|0
    0|0
    • öyle geride bırakıp gideceğini düşünmek kolay olmuyor ama, evet herkes aynı yere gidecek önce veya sonra ama zamansız sa :(( işte orada tıkanıyorum

• zamanı gelince diyoruz ama zamanı biz belirliyoruz... Bu yanlış... Dua et bol bol...

0|0
    0|0
  • ya hemen böyle düşünme ailesinin %90 kanser olan var ve geri kalanlar tertemiz yaşayabiliyor bu şans ve kader işi

0|0
    0|0
  • Ölüm elbet herkesi içine alacak ama er ama geç ne zaman öleceğini kafana takma nasıl öleceğin daha önemli bir anda olup biter inşallah

0|0
    0|0
  • içini ferah tut erken teşhis kanseri önler unutma...

0|0
    0|0
  • Allah korusun. inşallah birşey yoktur. ama şunu da unutma kimin ne zaman ne sebeple öleceği de belli olmuyor.

0|0
    0|0
    • haklısın ama bi kere korku saldımı yüreğini, esiri oluyorsun, herşey Allah tan

• işte insan bu duyguyu yaşamasın diye ölümün ne zaman geleceği belli değildir. belki az sonra öleceğiz. belki de çok uzun bir ömür var önümüzde.

• erken teşhis hayat kurtarır bence sevinmelisin birşeyin olsda tedavi edilirsin hemen içini rahat tut

0|0
    0|0
  • KaradenizlimisiN

0|0
    0|0
    • hayır balıkesir

• geçmiş olsun, inş kuzenim de atlatır , düşünmeden duramıyorum ya :(

• erken teşis ve dogru doktor moral de çok çok önemli tabi

• sende de çıkma ihtimali var korkmakta haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Korkunun ecele faydası yok :( ama durum cidden kötü başın sağolsun... umarım kötü bir sonuç çıkmaz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...